dvsc

2019.08.05. 09:22

A Fradi után az MTK ellen meccselnek a kézisek

A múlt heti, balatonboglári edzőtábort követően újra hazai környezetben készül az új idényre a DVSC Schaeffler együttese.

Köstner Vilmos tanítványai kétszer is megmérkőztek a Balaton-parton a Ferencváros csapatával. Az első összecsapást 7 góllal nyerték Bíró Blankáék, azonban a második, péntek esti meccs már szorosabb volt. Hiába ment félidőben már 9-cel a Fradi (21–12), a Loki a szünet után szorosabbá tudta tenni az állást, végül 33–28-ra győzött az FTC. A debreceniektől ezúttal Deszpotovics volt a legeredményesebb az 5 góljával.

A piros-fehérek a negyedik felkészülési mérkőzésüket szerdán 17 órától vívják a Főnix Csarnokban, az ellenfél az MTK lesz. A női kézilabda NB I. 2019/20-as szezonjának első hivatalos játéknapja szeptember 1., a Loki az újonc Szent István otthonában kezd.