2024.04.21. 21:53

Vármegye II.: „Mi lett volna, ha jól játszunk?”

Egy mérkőzés maradt vasárnapra a labdarúgó vármegyei másodosztály Északi csoportjából.

Nyírmártonfalva SE - Görbeházi KSE 4-1 (1-1)

80 néző. Vezette: Percze Zs. (Szilágyi Z., Kovács R.).

Nyírmártonfalva: Kelemen K. - Szemán B. (Verebi I.), Tóth T., Debreceni R. (Fehér M.), Mike I. (Fekete K.), Vértesi N. (Kiss G.), Szemán T. (Sándor H.), Szemán Be., Borók Sz. (Szemán N.), Kiss I. (Havrilla I.), Jónizs A. Játékosedző: Konyári Sándor.

Görbeháza: Agócs R. - Barta Z. (Szilágyi K.), Toronyai L., Hajdú R., Siket R. (Palika F.), Kiss K., Ilyés Z., Félegyházi Z., Siket Gy., Pók D., Ronkovics T. Vezetőedző: Szolnoki Attila.

Gól: Vértesi N., Kiss I., Tóth T., Kiss G., ill. Siket Gy. Jók: mindenki, ill. senki Ifi: 9-0.

Konyári Sándor: Zsinórban másodjára láttam gyengének a csapatom, miközben oda-vissza három gólt rúgva simán nyertünk mindkét mérkőzést. Mi lett volna, ha jól játszunk? De hagyjuk is folyó menti visszatekintést. A mai vendégeink nagyobb ellenállást fejtettek ki, a sok hiányzójuk ellenére is feladták a leckét. Ezektől függetlenül sikerült a papírformát érvényesítenünk.

Szolnoki Attila: Egy kiegyenlített, sportszerű, jó első félidő után sajnos a második félidőt korán hibával kezdtük, amiből gyakorlatilag előnyt szerzett a hazai csapat, ami után a jó minőséget képviselő Nyírmártonfalva a maga javára fordította a találkozót.