Vármegye II.

2024.08.24. 22:50

„Életet kell lehelnem magamba és a csapatba is, mert így nem lehet kikapni”

Augusztus utolsó hétvégéjén elkezdődött a harc. A Vármegye II. csapatai is pályára léptek szombaton.

Megkezdődött az új szezon

Labdarúgó vármegyei II. osztály, 1. forduló

ÉSZAK

Nyírábrány - Nyírmártonfalva SE 2-3 (0-1)

100 néző. Vezette: Gálfi F. (Kovács R., Török Z.)

Nyírábrány: Sándor L. - Debreceni J. (Küzmös Gy.), Török P., Kiss R., Pintye P. (Pádár M.), Furó Zs., Turcsán J., Gerghel E., Sándor L., Klein I., Küzmös A. (Madar T.), Küzmös E. Vezetőedző: Id. Küzmös György

Nyírmártonfalva: Fekete S. - Szemán B., Kiss G. (Szemán N.), Mike I., Borók Sz. (Kövér M.), Fekete K. (Sándor H.), Szemán Be., Terdik R. (Havrilla I.), Kiss I., Konyári S. (Terdik Cs.). Vezetőedző: Konyári Sándor

Gól: Turcsán J., Gerghel E., ill. Terdik R., Kiss G., Kiss I. Jók: senki, ill. Mike I., Szemán B., Fekete S.

Küzmös György később nyilatkozik.

Konyári Sándor: A három gólunk ellenére sajnos a támadó harmadban rendre elfogytunk. A mérkőzés végére kicsit visszaestünk, de sikerült begyűjteni mindhárom pontot. Gratulálok a fiatal ifinek a jó eredményhez!

Tiszacsege - Görbeházi KSE  ELMARAD!

Ebesi SBKE - Hajdúhadházi FK 3-3 (1-0)

120 néző. Vezette: Nagy L. (Piskóczi L., Béres K.)

Ebes: Kerekréri G. - Gál B. (Leiter B.), Csizi R., Horváth Sz. (Pál D.), Kiss N. (Bartha G.), Almási A., Ulveczki M., Ötvös S., Ocskó G. (Dézsi Á.), Gyöngy T., Szabó M. Játékosedző: Leiter Bálint

Hajdúhadház:

Gól: Ötvös S.(2), Almási A., ill. Nagy M., Dávid T., Takács G. Jók: Ulveczki M., Almási A., Horváth Sz., ill. senki

Leiter Bálint: A mai mérkőzés első félidejét megnyertük, a második játékrészben pedig a hibáinknak köszönhetően rohantunk az eredmény után, így végül a kétgólos hátrányt követően örültünk a döntetlennek.

Nagy István Zsombor Alapvető tulajdonságokon nem lehet változtatni, vagy ott van a játékosban, vagy nincs. A bátorság, a győzni akarás nem hiszem, hogy tanítható! Fájó a 1-3 ról döntetlent játszani, viszont reális az eredmény,

Józsa SE - Polgár VSE 5-1 (2-0)

80 néző. Vezette: Kovács Á. (Szima B., Pete A.)

Józsa: Tóth Cs. - Papp R., Balogh T., Takács I. (Gubacsi-Wéber Á.), Uri M., Szathmári Zs., Molnár Z., Bardi Á., Dezső M. (Szilágyi Sz.), Csernyánszki B., Fekete L. (Szabó O.). Vezetőedző: Szabó Mátyás

Polgár: Csomós D. - Reszegi L., Bolgár D., Antal J. (Teslér M.), Vankó Z., Váradi Gy., Rontó R., Cserés L., Kádas K., Erős K., Puzsár A. Játekosedző: Antal József

Gól: Takács I.(2), Dezső M., Uri M., Gubacsi-Wéber Á., ill. Rontó R. Jók: mindenki, ill. senki

Szabó Mátyás: A legfontosabb mindig az első hazai mérkőzés megnyerése, ez sikerült, és nem is akárhogy, le a kalappal mindenki előtt! Gratulálok a debütálóknak, csak így tovább! Hajrá Józsa!

Antal József: Nem érdemeltünk vereséget, a szerencsésebb csapat nyert.

DÉL

Nagyrábé Petőfi SK - Konyári SE 0-4 (0-2)

100 néző. Vezette: Czibere B. (Tóth M., Marinka M.)

Nagyrábé: Barta J. - Bajnók Sz., Balogh R., Nyerges B., Mezei P., Balogh Cs. (Szilágyi T.), Szabó A., Szabó M. (Sztojka A.), Bereczki G. (Pásztor T.), Kocsis Z. (Diószegi G.), Balogh B. Vezetőedző: Nyerges Imre

Konyár: Nógrádi I. - Seres T., Csuka Zs., Hadházi T. (Rézműves K.), Czibere B. (Varga Sz.), Tóth L. (Nagy L.), Urbán P., Lakatos G. (Pintér B.), Erdelics T. (Guba Zs.), Tamási G., Tamási S. Vezetőedző: Czibere Tibor

Gól: Seres T.(2), Varga Sz., Lakatos G. Jók: senki, ill. mindenki

Nyerges Imre: Egy új csapatunk van, teljesen fiatalokkal. Most a kezdet nehéz, de reméljük, lesz ez jobb is!

Czibere Tibor később nyilatkozik.

Báránd KSE - Nádudvari SE 3-5 (3-0)

90 néző. Vezette: Hajdú I. (Katona L., Pintér Á.)

Fülöp András: Tavaly 3-0-ról kaptunk ki 4-3-ra, most sikerült egyel többet kapni 3-0-ról. Le kellett volna zárni a meccset egy negyedik góllal, de ez nem sikerült. Az ellenfél három kapura íveléséből kaptunk három potyát. Ez nagyon megfogott minket, ettől kezdve csak pontatlanság és hiba jellemezte a játékunkat. Jövő hétre életet kell lehelnem magamba és a csapatba is, mert így nem lehet kikapni.

Gere Csaba: Az első félidő maga volt a szenvedés. Hazai 3:0-al mentünk szünetre, ahol a fejekben és a felálláson rendet tettünk, majd megfordítottuk a meccset. A második félidőben öröm volt nézni az akaratot. De, hogy miért nem lehet ezt produkálni az elejétől fogva?!

Püspökladányi LE - Blondy FC Esztár 2-1(0-0)

100 néző. Vezette: Papp J. (Hadházi L., Győri L.)

Püspökladány: Kunkli Z. - Balogh T. (Tőke T.), Nagy B., Mester M., Tóth A. (Pinczés D.), Ferenczi L. (Elek I.), Németh M., Kolompár A., Kovács B. (Horváth I.), Gurbai J. (Berde M.), Nagy V. (Juhász K.). Vezetőedző: Szabó Máté

Esztár: Balogh I. - Mándi L., Horváth Á. (Halász B.). Tóth J., Balogh B. (Pellei E.), Nagy P., Szécsi B., Lantos T., Lakatos Zs., Rézműves T., Horváth F. (Makula U.). Vezetőedző: Vajas Vera

Gól: Ferenczi L.(2), ill. Rézműves T. Jók: Tóth A., Nagy V., ill. senki

Szabó Máté: A csapaton érződött a szezon eleji forma, sok lehetőséget kidolgoztunk, de a befejezésben voltak pontatlanságok. A legfontosabb, hogy győzelemmel kezdtük a bajnokságot. A tavalyi U19-es bajnokcsapatból három játékos is a kezdőben kapott helyett, és rendkívül jól futballoztak, számomra ez a legnagyobb eredmény! További sok sikert kívánunk a Blondy csapatának!

Vajas Vera: Tizenegyesekben felénk nőttek a ladányiak. Ők hármat rúgtak, mi egyet. Üzenem, hogy én ugyanúgy végzem a munkám akkor is, ha ellenőriznek. A kapusom volt a meccs embere.