Futsal

2 órája

Nem sok esélyt hagyott ellenfelének az MVFC

A Magyar Futsal Akadémia csak egyenlíteni tudott a mérkőzés elején. Az MVFC Berettyóújfalu játékosai közül Nagy Kevin duplázott, de Rábl János és Szalmás Zoltán is betalált.

Tóth Huba Elemér

Az MVFC Berettyóújfalu játékosa, Rábl János is gólt lőtt

A MVFC Berettyóújfalu együttese az Újpest elleni 4–2-es vereség után a Magyar Futsal Akadémia ellen javíthatott hazai környezetben péntek este. A férfi futsal NB I. 8. fordulójában rendezett összecsapáson a budapestiek tisztesen helytálltak, de nem tudták megszorongatni a piros-fehéreket.

CM20240309_MVFC Berettyóújfalu–DEAC, Férfi Futsal NB I. 4. forduló_HAON (43)

Az MVFC Berettyóújfalu érvényesítette a papírformát

A hajdú-bihariak Nagy Kevin révén már az 1. percben megszerezték a vezetést. Azonban a hazaiak a gólöröm után rögtön védelmi hibát vétettek, amit a fővárosiak kihasználtak: Módly Dominik a 2. minutumban egalizált. A 7. percben már ismét az MVSC-nél volt az előny, hiszen Nagy Kevin ismét eredményes volt. Az első félidőben az eredmény nem változott, így a szünetben 2–1 volt az állás.

A fordulást követően, a 22. percben Rábl János is megzörgette a hálót, majd két minutummal rá Szalmás Zoltán gyakorlatilag eldöntötte a három pont sorsát. A budapesti gárda mindent megtett annak érdekében, hogy zárkózzon, de a Mezei-Vill SC játékosai jól megoldották feladatukat, és végül 4–1-re nyertek.