Vármegye I.

2024.09.14. 22:24

„Ha holnap reggelig játszunk, se tudtunk volna gólt szerezni”

Egy mérkőzés kivételével a 6. forduló összes meccsét szombaton játszották a hajdú-bihari labdarúgó első osztályban.

Haon.hu

Egy meccs híján teljes fordulót rendeztek szombaton a vármegye I.-ben

Forrás: Napló-archív

Labdarúgó vármegyei I. osztály, 6. forduló

Aqua-General HSE - Balmazújvárosi FC 2-1 (1-0)

150 néző. Vezette: Gálfi F. (Gulyás S., Szilágyi Z.)

HSE: Domonkos D. - Kónya Cs., Potor M., Székelyhidi S., Tóth L., Gomes S. (Tóth S.), Szathmári Zs., Hajdu Zs. (Bordán A.),Bogár M., Karika B., Pallagi J. (Dobi B.). Vezetőedző: Szabó László

Balmazújváros: Csorvási T. - Fehér Z., Domonkos Sz. (Harangi N.), Sallai Cs., Rőth A., Drobina N., Somogyi S., Galla P., Kovács M., Kovács B., Csatári D. Vezetőedző: Kerek Balázs

Gól: Karika B.(2), ill. Sallai Cs. Jók: Karika B., Kónya Cs., Bogár M., Potor M., ill. mindenki

Szabó László: A rangadónak megfelelően nagyon nehéz mérkőzést játszottunk. A meccs elején több gólszerzési lehetőséget is elpuskáztunk, később kiegyenlített lett a játék. A második félidőben akár mindkét csapat maga javára fordíthatta volna a mérkőzést.

Kerek Balázs: Nagyon összeszedett és fegyelmezett játékkal léptünk pályára. Teljesen kiegyenlített volt a játék, de meg kell tanulnunk nyerni. Döntetlen állásnál egy kapussal szembeni ziccert nem sikerült értékesíteni, amit pár perccel később az ellenfél megbosszult. El kell hinnünk, hogy bárkit meg tudunk verni és elhinni mindenkinek magáról, a csapatról, hogy képes nyerni.

Hajdúnánás FK - Hajdúsámson 2-4(2-2)

180 néző. Vezette: Hajdú I. (Pál G., Szakály M.)

Hajdúnánás: Urbán G. - Varga B., Bencze D. (Szabó T.), Papp N. (Qurikó M.), Pelles G., Papp K., Linzenbold Zs. (Papp K.), Újvári Zs., Lőrincz L., Tóth B. (Pelles D.), Porkoláb B. Vezetőedző: Daróczi Dávid

Hajdúsámson: Nagy P. (Szkirkanics Á.), Tóth B., Nagy I. (Éles M.), Virág M. (Győri R.), Sólyom M. (Bordás Á.), Mertin L., Bartha Z. (Preg I.), Szabó I. (Gáll F.), Nagy J., Kónya M. (Kiss L.), Szabó P. Vezetőedző: Tamás Márk

Gól: Papp N., Pelles G., ill. Szabó I., Nagy I., Tóth B., Virág T. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 1-3

Daróczi Dávid: Azt gondolom, a mai mérkőzésen saját magunkat vertük meg! Gratulálok a Hajdúsámson győzelméhez!

Tamás Márk: Egy nehéz talajú pályán rangadót nyertünk. Megyünk tovább, további sok sikert a hazai csapatnak!

Bocskai SE - BUSE 2-2(0-1)

160 néző. Vezette: Szűcs L. (Félegyházi V., Nagy A.)

Bocskai: Bányai Cs. - Vincze V. (Vértesi D.), Nagy N., Vértesi N. (Sándor B.), Szabó V., Kolompár K., Nagy O., Medve M., Károlyi A. (Pólyik D.), Szabó K., Kolompár J. Vezetőedző: Oláh Sándor

BUSE: Mező L. - Jánosi B. (Békési D.), Korcsmáros B., Magyar Sz., Csordás J., Alimán J., Nagy R. (Duró D.), Sipos R., Trencsényi J., Ertsey Zs., Nagy I. (Spitzmüller L.). Vezetőedző: Szitkó Róbert

Gól: Szabó K.(2) ill. Nagy I. Jók: senki, ill. senki

Oláh Sándor: Egy szervezett ellenfél ellen sikerült egy pontot szereznünk.

Szitkó Róbert később nyilatkozik.

Kabai Meteorit SE - Téglás VSE 8-2(5-0)

130 néző. Vezette: dr. Bendik T. (Vasziliu T., dr. Kozma M.)

Kaba: Molnár T. (Jónás B.) - Tóth I. (Szmáhin D.), Molnár Cs., Szőke Cs. (Nagy A.), Kovács M. (Kökény R.), Fehér A., Tóth P., Somogyi I., Oláh S., Nagy J., Domonkos D. Vezetőedző: Tóth Péter

Téglás: Csapó I. (Csizmád K.) - Dufla D., Beszeda M., Szabó G., Tóth Cs. (Lovas R.), Bulyák B., Sigér S., Dobi K. (Czifra I.), Csapó A., Hevesi F. (Kremniczki F.), Fejes I. (Dudás I.). Vezetőedző: Babicz Tamás

Gól: Tóth P.(2), Molnár Cs., Kovács M., Somogyi I., Oláh S., Nagy J., Domonkos D., ill. Kremniczki F., Fejes I. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 0-1

Tóth Péter: Gratulálok a csapatnak! Minden sorozat megszakad egyszer, szerencsére a miénk a mai nap. Az első félidő alapján teljesen megérdemelten nyertünk, a második félidőben kicsit lazán játszottunk. Ma ez is belefért. További sok sikert kívánok a Téglás csapatának!

Babicz Tamás: Az első félidőben a Kaba könyörtelenül kihasználta a hibáinkat! A másodikban pozitívum, hogy volt tartása a csapatnak és egy egész jó második félidőt produkáltunk, ebből kell majd meríteni a továbbiakban!

Hajdúböszörményi TE - Monostorpályi SE 0-8(0-3)

180 néző. Vezette: dr. Kiss A. (Kovács Á., dr. Szigeti K.)

Hajdúböszörmény: Aranyi T. - Sustyák B., Jónizs Á., Szekeres Á., Sándor K., Kovács R., Zubora T., Papp P., Csecsődi I., Koszta M., Buglyó A. Vezetőedző: Balogh József

Monostorpályi: Bákonyi N. - Erdős B., Bojti Á., Ménes M., Batta G., Gyügyei Z., Füzfői M., Csörgő K., Sós D., Bacsó A., Szilágyi A. Vezetőedző: Bereczki Bence

Gól: Füzfői M.(3), Batta G.(2), Erdős B., Csörgő K., Szabó M. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 4-4

Balogh József: Gratulálok a vendégcsapatnak a győzelemhez!

Bereczki Bence: A szezon legjobb játékával, „hazai” környezetben úgy gondolom, hogy ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk. Jól néztünk ki! Mindenki hozzátett, igazi csapatmunka ez a győzelem.

Bestrong SC - Egyeki SBKE 2-2(0-1)

160 néző. Vezette: Csiszár K. (Vékony T., Vadon T.)

Bestrong: Fülöp G. - Tóthszegi P. (Felföldi L.), Gurbai B. (Varga V.), Hermann D. (Haraszin Zs.), Bucz B., Lipcsei P., Sallai T. (Berki B.), Nagy N., Katona Z,, Hegedűs Gy. (Barcza Á.), Vietorisz Á. (Orbán A.). Vezetőedző: Kovács Miklós

Egyek: Magi M. - Révész M. (Csala R.), Zsólyomi D., Kun K., Len Sz. (Pap Z.), Deli G., Farkas Z., Len Á., Kecskés G., Tóth Sz., Torma S. Vezetőedző: id. Farkas Zoltán

Gól: Orbán A., Berki B., ill. Deli G., Len Sz. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 9-0

Kovács Miklós: Egyszer ez biztosan megfordul.

Farkas Zoltán: Rengeteg energiát fektettünk a mai meccsbe. Kétszer is megvolt a vezetés, ezért picit csalódott vagyok, hogy nem szereztünk három pontot, hozzá kell tennem, hogy a 75. perctől a fáradtság sajnos előjött és az ellenfél felőrölt minket, ezért reális a végeredmény. Egy kiváló Bestrong ellen játszottunk, további sok sikert nekik!

Sárréti DSK - Nyíradony VVTK 0-1(0-0)

170 néző. Vezette: Faragó F. (Hetrovics R., Borkó Z.)

Sárrétudvari: Kiss B. - Szabó T., Kiss Cs., Jenei B., Balás V., Kántor T., Vass Á., Nagy L., Kiss D., Nagy M., Szőke M. Vezetőedző: Szabó Lajos

Nyíradony: Rácz T. - Illés G., Perényi R., Nagy K., Bacskai A., Szabó B., Makkai M., Bara M., Németi M., Halász Z., Ignáth T. Játékosedző: Halász Zoltán

Gól: Szabó B.

Szabó Lajos: A mai napon egy irreális talajú pályán sajnos egygólos vereséget szenvedtünk. Sajnos, ha holnap reggelig játszunk, se tudtunk volna gólt szerezni. Ettől függetlenül végtelenül büszke vagyok a csapatra, mert ma is mindent megtettek a győzelemért, ami kapufákban és ziccerekben is megmutatkozott. Vannak ilyen meccsek, túl kell rajta lenni. Nem vagyok nagyképű, de gólokkal kellett volna nyernünk. Az eső ellenére nagyon köszönjük annak az 50 nézőnek, akik végig biztatták a csapatunkat és azonosultak az időjárási körülményekkel. Hajrá Udvari! Kántor Tamásnak boldog születésnapot kívánunk, a vendégeknek pedig további sok sikert!

Halász Zoltán: A nagyon jó erőkből álló Sárrétudvari otthonában óriási bravúr a 3 pont megszerzése. Sokat tettünk ma ezért a győzelemért, megharcoltunk minden labdáért és sok esetben a szerencse is mellénk állt. Ez a siker akkor lesz értékes, ha jövő héten is eredményesek leszünk!