Karrier

2020.01.27. 13:42

A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT. a Hajdú-bihari Napló szerkesztőségébe ÚJSÁGÍRÓ munkatársat keres

A Mediaworks Hungary Zrt. ismert és közkedvelt napilapjaival, a Nemzeti Sporttal, a Világgazdasággal, 19 megyei napilappal, női-, bulvár-, gasztro-, ifjúsági-, gazdasági- és sportmagazin-portfóliójával, digitálismédia-termékeivel, nyomdáival Magyarország egyik legfontosabb médiavállalata, mely közel 2300 munkavállalót foglalkoztat országszerte.

A „Content first”, azaz „Első a tartalom” szlogen azt hivatott kifejezni, hogy a vállalat hisz a tartalomban, invesztál bele, és ezt tartja egy médiavállalkozás legfontosabb alapkövének.

FELADATOK:

• Tudósítások, interjúk, riportok készítése.

• Cikkek írása, szerkesztése.

• Társadalmi, politikai, gazdasági és kulturális eseményeken, rendezvényeken, sajtótájékoztatókon való részvétel, ezekről beszámoló, híranyag, illetve kommentár írása.

ELVÁRÁSOK:

• Felsőfokú végzettség.

• Többéves szakmai tapasztalat.

• Jó helyesírás és íráskészség.

• Jártasság és érdeklődés a helyi politikai és szociális ügyekben.

• Jó kommunikációs készség.

AMIT KÍNÁLUNK:

• Változatos, kihívásokkal teli feladatkör.

• Nagyvállalati háttér, jó munkakörülmények.

• Versenyképes bérezés.

• Dinamikus csapat.

• Barátságos munkahelyi légkör.

MUNKAVÉGZÉSI HELY:

• Debrecen.

Pályázatát 2020. 02. 23-ig a munkakör és a bruttó fizetési igény megjelölésével a [email protected] e-mail-címre várjuk.

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!