Hirdetés

2020.08.13. 16:21

Állásajánlat

Takarmány alapanyagokat forgalmazó cégünkhöz keresünk munkatársat

Értékesítő / Üzletkötő (agrár területre)

Releváns szakmai – lehetőleg fehérjehordozó értékesítői tapasztalattal rendelkező, illetve pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Feladatok:

  • Takarmány alapanyag-fehérjehordozó-értékesítés, forgalmazás
  • Fehérjehordozó igények felmérése, kereskedelmi koncepcióalkotás
  • Meglévő ügyfelek kiszolgálása, újak felkutatása, folyamatos piacbővítés
  • Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Elvárt forgalmi célok teljesítése
  • Termékismertetés telefonon, e-mailben illetve személyesen
  • Rendszeres értékesítési tervek, – beszámolók készítése
  • Árajánlatok elkészítése, folyamatos aktualizálása
  • Napi jelentés készítése az elvégzett munkáról, hívások adminisztrációja
  • Elvárás:

  • Agrár, kereskedelmi vagy gazdasági felsőfokú iskolai végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek
  • Megfelelő elemzőképesség piaci trendek mezőgazdasági szempontú felismeréséhez és elemzéséhez
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség
  • Pozitív, problémamegoldó hozzáállás
  • Tanulási képesség, újra való nyitottság
  • Rendszerszemléletű gondolkodás
  • Kezdeményező, elhivatott, tudatos, sikerorientált személyiség
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Előny:

  • Mezőgazdasági, állattenyésztésben, illetve hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Fizetés: Alapbér + jutalék
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Munkavégzés helye: Debrecen

    Önéletrajzokat [email protected] e-mail címre várjuk.

    (hirdetés)

    Címkék#hirdetés

    Ezek is érdekelhetik

    Hírlevél feliratkozás
    Ne maradjon le a haon.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

    Rovatunkból ajánljuk

    További hírek a témában