megye i

2019.05.11. 21:29

„A mai napig nem tudok eligazodni a csapaton”

Öt mérkőzést játszottak szombaton a megyei első osztályban. Mutatjuk az eredményeket, valamint az edzők véleményét a látottakról.

Forrás: Pixabay

DEAC – DVSC II. 0–2 (0–9)

100 néző. Vezette: Szabó P. (Vasziliu T., Kozma M.)

DEAC: Sáfár P. – Lénárt P. (Molnár M.), Tóth Z., Bíró R. (Lévai Á.), Ménes M., Barabás Z. (Hetrovics R.), Rácsai L. (Blága T.), Tar G. (Párducz T.), Varga Á. (Madarász K.), Báló Á., Kincses D. Edző: Katona László

DVSC II.: Szalánczi Z. (Kovács P.) – Molnár M. (Lakatos N.), Soltész J. (Gafouroglou A.), Tüzes Zs. (Kozák A.), Újvárosi Á., Pintér Á., Nikitscher T., Kusnyir E., Krajcsó K. (Szutor T.), Nagy K., Kuti K. (Burai E.) Edző: Fikker Ferenc

Gól: Nagy K., Pintér Á. (2), Kusnyir E., Kuti K., Újvárosi Á., Burai E.(3) Jók: Pintér Á. Újvárosi Á. Burai E., Kunyír E. Tüzes Zs. Ifi: 2–2.

Katona László később nyilatkozik.

Fikker Ferenc: Egy nehéz első félidő után sikerült bebiztosítani a 3 pontot. A 2. félidő jobb volt minden szempontból. A játék és a felfogás sokat javult.

Bocskai SE Vámospércs – Hajdúböszörményi TE 0–4 (0–3)

40 néző. Vezette: Pál G. (Kovács Á., Puskás Z.)

Bocskai SE Vámospércs: Kolompár J. – Kolompár R., Nánási D., Zsupos J., Führer L., Vincze V., Kiss T., Kolompár K., Kovács Gy. (Bányai Cs.), Ásztai Zs., Kolompár K. Edző: Oláh Sándor

Hajdúböszörményi TE: Csorvási T. (Nagy S.) – Oláh N., Tóth T., Szathmári Zs., Linzenbold Zs. (Bereczki T.), Hortó A., Fodor T., Kovács M. (Szakács D.), Barna B., Kerek B. (Juhász B.), Tóth B. (Nagy M.) Edző: Bogdanovics Igor

Gól: Hortó A., Barna B. (2), Tóth T. Jók: Kolompár K., Führer L., Kovács Gy., Kolompár J., illetve Barbna B., Szathmári Zs., Fodor T., Tóth B., Hortó A. Ifi: 0–4.

Oláh Sándor: A mai mérkőzésben részünkről ennyi volt. Egy jó Böszörménytől nem szégyen kikapni.

Bogdanovics Igor: Tudtuk, hogy nem engedhetjük az ellenfél akaratát érvényesülni, mert kellemetlen ellenfél tudna lenni a saját pályán a Vámospércs. Úgy is játszottunk, hogy ez ne legyen. Ezért is első perctől kezdve irányítottuk a játékot és tudtunk három pontot szerezni.

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E. – Sárrétudvari KSE 3–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Tóth T. (Prezenszki M., Nazsa T.)

Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E.: Bajka M. – Preku D., Halász Z., Molnár Á., Tiba B. (Kerekes B.), Mertin L., Salánki L. (Bíró T.), Kubán Zs., Szabó B., Szabó O., Kiss R. Edző: Szegedi Szabolcs

Sárrétudvari KSE: Kiss B. – Rozsik K., Rostás D., Kiss T. (Nemes M.)Tóth N., Füleki B., Erős L., István B., Parti P., Nagy M., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Gól: Salánki L., Szabó B., Molnár Á., illetve Erős L. Jók: mindenki, illetve Kiss D., Istvan B. Tóth N. Ifi: 3–2.

Szegedi Szabolcs: Sok hiányzónk ellenére ismét nagyon lelkesek és fegyelmezettek voltunk, aminek köszönhető ez a győzelem. Sokkal jobban akartuk ezt a győzelmet, mint ellenfelünk, így ismét megérdemelt győzelmet arattunk.

Szabó Lajos: Fáj, hogy vereséget szenvedtünk, ami élessé teszi az utolsó három mérkőzésünket. Megszereztük a vezetést. Sajnos a második félidő első percében kapott gól lelkileg összetörte csapatunkat. Sajnos a mi szintünkön 5 alapember hiányát nem bírjuk el. Sajnálom ezt a vereséget, a végelszámolásban remélem nem lesz jelentősége. Mielőbbi felépülést kívánok Kiss Csabának és gólkirály-jelölt Bajnók Imrének. Sok sikert Hajdúsámson csapatának. Hajrá Udvari.

Hajdúhadházi FK – Berettyóújfalui SE 2–1 (1–1)

100 néző. Vezette: Takács I. (Papp J., Szűcs L.)

Hajdúhadházi FK: Nagy S. – Puskás Z. (Kiss Zs.), Horváth A., Szép J., Halder P., Hadházi D., Tóth V., Mihalik L., Fekete I., Posta I., Rostás M. Edző: Pintér István

Berettyóújfalui SE: Sándor M. – Kardos I., Szathmári Á. (Jancsó A.), Békési D. (Ékes G.), Nagy B., Csordás J., Karmazsin Z., Kártik Zs. (Rézműves T.), Ertsey Zs., Sándor Sz. (Szabó G.), Nagy I. Edző: Szitkó Róbert

Gól: Puskás Z., Halder P., illetve Nagy I. Jók: mindenki, illetve Szathmári Á., Nagy I. Ifi: 3–2.

Pintér István: Öt éve vagyunk együtt, de a mai napig nem tudok eligazodni a csapaton. A mai küzdeni akaráshoz gratulálok mindenkinek. További sok sikert kívánok a berettyóújfalui csapatának.

Szitkó Róbert: Sajnos hétről hétre hol védekezésben, hol pedig támadásban akadnak problémáink és a nyerhető mérkőzéseket is sikerül elveszítenünk. Nem mondhatom, hogy a játékosok nem tesznek meg mindent, de ilyenkor semmi sem sikerül. Végigcsináljuk becsülettel ezt a három mérkőzést és utána reménykedünk egy kedvezőbb szezonban.

Monostorpályi SE – Kabai Meteorit SE 3–1 (2–1)

Vezette: Hajdú I. (Gyarmati I., Áncsán Gy.)

Monostorpályi SE: Szabó I. (Sallai J.) – Takács G., Sándor B., Hegedűs Gy. (Kiss G.), Illés D., Nyilas Sz., Cseke B. (Bodnár L.), Bereczky B., Tóth A., Molnár N. (Bodnár I.), Lakatos Zs. (Kun Á.) Edző: Kaszás János

Kabai Meteorit SE: Fejér G. – Ale M. (Szabó B.), Jeges Z., Nagy K., Márton D., Mester M. (Plókai R.), Jeney D. (Czidor R.), Kovács M., Piroska A. (Szegi Zs.), Bernáth B. (Luczi Á), Veres N. Edző: Plókai Mihály

Gól: Cseke B., Tóth B., Kiss G., illetve Kovács M.