„Az a csapat nyerte meg a mérkőzést, amelyik jobban akarta a győzelmet”

Hét mérkőzés egy nap alatt: a Megye I.-ben sem pihentek a fiúk.

Hajdúhadházi FK–Bocskai SE 1–3 (1–1)

100 néző. Vezette: Gálfi F. (Gyarmati I., Kiss A.)

Hajdúhadházi FK: Kocsis Z.–Balogh I., Szabó G., Baktai L., Konkoly T., Halder P., Hadházi D., Takács G., Deák D., Kiss Sz., Rostás M. Edző: Halder Péter

Bocskai SE: Bányai Cs.–Pólyik D., Szabó K., Zsupos J., Kolompár K., Kolompár K., Kolompár R., Balogh S., Nemes E., Károlyi A., Tóth G. Edző: Oláh Sándor

Gól: Halder P., illetve Kolompár K. (2), Kolompár K. Jók: senki, illetve mindenki. Ifi: 3–3.

Halder Péter: Az a csapat nyerte meg a mérkőzést, amelyik jobban akarta a győzelmet és ez a csapat sajnos nem mi voltunk. Gratulálok a Vámospércsnek!

Oláh Sándor: Küzdelmes mérkőzésen sikerült begyűjteni az idegenbeli három pontunkat.

DEAC II–Derecske LSE 0–2 (0–1)

50 néző. Vezette: Puskás Z. (Malmos N., Vasziliu T.)

DEAC II: Kovács D.–Áros Cs., Tóth L., Fodor T. (Katona T.), Csák Zs., Bojti Á., Molnár M., Bakó L., Nagy A., Hermann D. (Ibrahim K.), Varga M. Edző: Katona László

Derecske LSE: Szilágyi M.–Berán B., Bun R., Gafouroglou A., Alimán J., Komjáti D., Borbíró D. (Pintér D.), Csizmadia Cs., Tonhaizer F., Budai B. (Boshnjaku R.), Vadász I. Edző: Szép Sándor

Gól: Tonhaizer F., Komjáti D. Jók: Tóth L. Hermann D., illetve Bun R., Tonhaizer F., Alimán J. Ifi: 4–6.

Katona László: Az egész szezonunk olyan, mint ez a meccs volt. Alapembereink hiányoznak, a ziccereket elhibázzuk és ajándék gólt adunk az ellenfélnek.

Szép Sándor: A mai mérkőzésen egyik kapusunk sem tudott jelen lenni, ezért egy mezőnyjátékosnak kellett ezt a posztot bevállalni, ezért külön köszönet Szilágyi Martinnak, aki kapott gól nélkül hozta le ezt a meccset. Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk és ha egy kicsit koncentráltabbak vagyunk, ez a mérkőzés simább is lehetett volna.

Kabai Meteorit SE–Nyíradony VVTK 0–1 (0–0)

100 néző. Vezette: László J. (Gáti Cs., Kovács Z.)

Kabai Meteorit SE: Baranyai S.–Ale M., Lakatos K., Karika M., Mester M., Plókai G., Oláh Z. (Kovács M.), Szabó B., Németi M., Veres N., Bernáth B. (Kállai D.) Edző: Plókai Mihály

Nyíradony VVTK: Rácz T. (Bacsó D.)–Lukács L. (Vass G.), Gyurina J., Perényi R., Nagy K., Nagy M., Gáll F. (Gráma I.), Bara M. (László R.), Kiss G. (Kovács Gy.), Daru I., Kónya M. Edző: Gráma István

Gól: Kovács Gy. Jók: Gyurina J., Rácz T., Kónya M., Nagy M., Nagy K. (Mezőny legjobbja: Kovács Gy.), illetve Baranyi S. Ifi: 2–6.

Plókai Mihály: Kórház a pálya szélén. Sajnos igaz, mert tegnap délben még nem tudtam, hogy a csapatból ki fog játszani. Annyi a betegem, a sérültem, hogy a tegnapi összeállítást a háziorvosok rakták össze és nem én. A vezetőséggel megbeszélve a szövetséget megkeresve kérjük a hétvégi mérkőzés halasztását, mert most már a játékosok és stábtagok egészsége forog kockán. Nyolc emberem van így, négy embernek az ajtaján már kint van a piros lap és még négy ember pedig gyanús állapotban van, úgyhogy ez alapján döntöttünk így és nagyon remélem, hogy a szövetségben ezt a helyén fogják kezelni. Ezek ellenére a mérkőzést meg kellett volna nyerni, de sajnos előjöttek a hibáink megint, egyszer sem tudtunk a kapuba találni. Amíg a helyzeteinket nem tudjuk értékesíteni, addig jó eredményeket ne várjunk el.

Gráma István: Az első félidőben mezőnyfölényben játszottunk, pár helyzetet is sikerült kialakítani a kicsit hiányos Kaba ellen. A második félidőben volt 10 perc, amikor ellenfelünk akarata érvényesült inkább, kapuig is eljutottak, de Rácz a helyén volt. A 84. percben sikerült megszerezni a meccs egyetlen gólját, így azt gondolom, összességében megérdemelten nyertünk.

Püspökladányi LE–DASE 1–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Pósa Zs. (Nagy L., Kövér T.)

Püspökladányi LE: Nagy J.–Szabó P., Bodó T. (Simon N.), Tóth P., Ferenczi L. (Papp K.), Makula A. (Horváth I.), Szabó M., Jámbor M. (Danka L.), Németh M., Szentjobbi R., Pap L. (Berde M.) Edző: Tóth Péter

DASE: Polyák F.–Takács I. (Ramakhutla S.), Molnár B. (Kiss L.), Győri R. (Sina T.), Légrádi M. (Bartha G.), Éder G., Bucz B., Kang J. (Balogh Á.), Balogh B., Hegedűs Gy., Deák Z. (Nagy B.) Edző: Kovács Miklós

Gól: Szentjobbi R., illetve Légrádi M. Jók: mindenki, illetve senki Kiállítva: Németh M. Ifi: 1–2.

Tóth Péter: Mélytalajú pályán egyenlő erők küzdelme volt. Igazságos eredmény született. Gratulálok a srácoknak a küzdeni tudásukért és sok sikert kívánok a DASE csapatának.

Kovács Miklós: Az első félidőben akár el is dönthettük volna a mérkőzést, ám csak 1–0-ás előnnyel mehettünk szünetre. A második félidő elején azonban a Püspökladány fölénk kerekedett és megérdemelten egyenlített, majd ezt követően csak később kapcsoltunk és már nem sikerült visszavennünk a vezetést, így sajnálatos módon nem sikerült 3 ponttal távoznunk Püspökladányból. Sok sikert kívánunk a püspökladányiaknak!

Sárrétudvari KSE–Hajdúnánás Flexo 2000 FK 2–0 (0–0)

100 néző. Vezette: Muszka Z. (Horváth J., Hetrovics R.)

Sárrétudvari KSE: Kiss B.–Szabó T., Kiss Cs., Tóth N. (Rostás D.), Kiss N., Szabó L. (Kovács D.), Vass Á., Aburdán A. (Szabó J.), Bajnók I., Nagy M., Kiss D. Edző: Szabó Lajos

Hajdúnánás Flexo 2000 FK: Tömöri A.–Puskás Z., Kovács G., Tóth B., Szilágyi Á., Kiss L., Fodor T. (Kerek B.), Fodor J., Jóna G. (Blága T.), Fülöp Á. (Bereczki T.), Tóth V. Edző: Daróczi Péter

Gól: Tóth N., Bajnók I. Jók: Nagy M., Kiss N., Tóth N., Kiss Cs., Szabó Á., illetve Tömöri A., Kiss L., Kovács G., Szilágyi Á. Ifi: 1–7.

Szabó Lajos: Összességében megérdemelt győzelmet arattunk. Az első félidő mindkét csapat számára tapogatózás volt, próbáltuk az ellenfél hibáit kihasználva előnyhöz jutni. Az első félidőben ellenfelünk közelebb állt a gólszerzéshez, nagyon sok pontatlansággal játszott a támadó szekció. A második félidőben mezőfölényben játszottunk, sok ziccert alakítottunk ki, amiből nagyon sokat kihagytunk. Minden tiszteletem a védelemnek, hogy a kapott gól nélkül lehozott mérkőzés mellett, nagy türelemmel nyugtázta, hogy rendre kihagyhatatlan ziccereket rúgtunk kapu fölé. Az utolsó percekben sikerült megduplázni előnyünket a második gólt érő megpattanó lövésünkkel. Sajnos a tuti ziccereket elhibáztuk, ezért végig izgalmassá tettük saját magunknak a mérkőzést. Egy jó csapatot győztünk le. Sok sikert kívánunk Hajdúnánás csapatának! Hajrá Udvari!

Daróczi Péter: Ellentétes félidők mérkőzését láttuk. Az első félidőben szervezettek voltunk és jól játszottunk, a második félidőben sok játékos tudása alatt futballozott és ennek csak vereség lehetett az eredménye. Gratulálunk a Sárrétudvarinak!

BUSE–Monostorpályi SE 1–0 (1–0)

100 néző. Vezette: Orosz J. (Vilmányi S., Molnár L.)

BUSE: Alimán Gy.–Kardos I. (Tencsényi J.), Nagy B., Békési D. (Ékes G.), Nagy D., Polonio-Guerreiro J., Nagy R. (Gyöngy T.), Kálai I., Nagy J. (Nagy I.) Ertsey Zs. (Sándor Sz.), Nagy R. Edző: Szitkó Róbert

Monostorpályi SE: Bákonyi N.–Nyilas Sz., Polgár G., Takács G. (Cseke B.), Gyügyei Z., Rácz Zs., Sós D., Illés D., Rostás G., Lakatos Zs. (Rózsa N.), Ignáth T. (Gellért M.) Edző: Kaszás János

Gól: Nagy J. Jók: Nagy J., Nagy D., Polonio-Guerreiro J., illetve senki Kiállítva: Szabó G. Ifi: 4–0.

Szitkó Róbert: A körülményekhez mi alkalmazkodtunk jobban és véleményem szerint jobban is akartuk a győzelmet. Míg az ellenfélnek csak lehetőségei voltak, addig nekünk ziccereink is kimaradtak. Összességében megérdemelten tartottuk itthon a három pontot, hiszen az történt a pályán, amit mi szerettünk volna.

Kaszás János: A mai mérkőzésen sajnos nem tettük meg azt, ami a győzelemhez szükséges.

Balmazújvárosi FC–Hajdúsámson TTISZE 5–1 (3–0)

350 néző. Vezette: Szűcs L. (Benedek Zs., Sápi V.)

Balmazújvárosi FC: Csorvási T. (Árva L.)–Galla P., Rőth A. (Nagy L.), Mihalik L. (Harangi N.), Szabó B. (Prokisch D.), Sándor H. (Nagy Z.), Kerekes B. (Vénig A.), Bokros T., Csige Zs., Nagy E. (Radócz Sz.), Kovács M. Edző: Lajos Ferenc

Hajdúsámson TTISZE: Forgács A.–Nagy I. (Rácz A.), Halász Z., Bacskai A., Erdős G., Kiss R., Mertin L., Szabó B. (Dávid T.), Kubán Z., Tömöri L., Tóth B. (Tiba B.) Edző: Halász Zoltán

Gól: Rőth A., Mihalik L. (3), Szabó B., illetve Nagy I. Jók: Mihalik L., Bokros T., Galla P., Kovács M., Rőth A., illetve Bacskai A.

Lajos Ferenc: Magas színvonalú játékvezetés mellett sikerült a nyílt játékot felvállaló Hajdúsámson ellen fontos győzelmet arattunk. Köszönjük szépen a törzsszurkolóink mérkőzés utáni megvendégelését, érezzük, hogy ők és a népes szurkolótáborunk mögöttünk állnak. Hajrá Újváros!

Halász Zoltán: Egy képzettebb, jobban felkészített csapattal találkoztunk, akik a játék minden elemében felülmúltak minket, bár a két csapat közötti lehetőségek egészen mások, így nem történt meglepetés. Annak örülünk, hogy ilyen remek körülmények között próbálhattunk meg focizni.