Mutatjuk a megye II felsőági bajnokság 7. fordulójának vasárnapi eredményeit.

Nyírmártonfalva SE–Nagyrábé Petőfi SE 2–2 (0–2)

200 néző. Vezette: Nagy T. (Nagy L., Pósa Zs.)

Nyírmártonfalva: Sándor K. – Bodnár S., Szemán N., Szemán Ba., Kiss G., Dobrai G., Jónizs A., Szemán T., Bálega Cs. (Havrilla I.), Szemán Be., Mandics I. (Konyári S.) Edző: Konyári Sándor.

Nagyrábé: Nagy J. – Kovács A., Szabó P., Vincze Cs., Faragó L., Balogh M. (Bende T.), Mészáros I. (Jónás G.), Ferenczi L. (Kunkli B.), Johan Gy., Gál M., Balogh R. Edző: Tóth Péter.

Gól: Szemán N., Konyári S., illetve Faragó L., Johan Gy. Jók: mindenki, illetve mindenki Kiállítva: Jónizs A. Ifi: 4–0.

Konyári Sándor: Nem nagyképűségből, bár azzal nem lenne baj, a felsőág két legjobb csapata feszült ma egymásnak egy jó iramú mérkőzésen. Az első félidőben figyelmetlenség és fegyelmezetlenség szülte a két vendég gólt. A másodikban mindent egy lapra téve rohamoztunk, aminek meg is lett az eredménye. Sajnos megint rajtunk kívülálló okok miatt nem sikerült a győzelem.

Tóth Péter: Gratulálok a csapatnak. Az első félidőben jól játszottunk. A második félidőben két gólt ajándékoztunk a hazaiaknak. Egy kicsit közelebb álltunk a győzelemhez, de a mai napon csak ennyi volt a játékunkban.

Téglási VSE–Konyári SE 1–1 (0–1)

100 néző. Vezette: Darányi A. (Nagy R., Nedeczky Zs.)

Téglás: Csizmár K. – Szabó G., Nagy M., Aradi L., Horváth P., Papp F. (Kovács K.), Dufla D., Hadházi R., Künstler A., Kovács G. (Szőllősi L.), Kocsány Z. Edző: Nagy Imre.

Konyár: Nagy B. – Bakk I., Csuka Zs., Tamási G., Tamási S. (Erdelics G.), Lakatos R., Somogyi M., Lakatos G. (Czibere B.), Horváth Gy., Horváth Á., Rézműves K. Edző: Czibere Tibor.

Gól: Künstler A., illetve Lakatos R. Jók: Hadházi R., Csizmár K., Aradi L., Szabó G. Ifi: 16–3.

Nagy Imre: Gyenge színvonalú mérkőzésen nem tudtuk folytatni az elmúlt hetek lelkes és jó játékát. Sokat kapkodtunk, keveset futottunk, így örülhetünk, hogy x-re mentettük a mérkőzést. Őszintén be kell vallani, a vendégcsapatnak több és nagyobb helyzetei voltak.

Czibere Tibort nem értük el.

Nyíracsád Petőfi SE–Földes KSE 8–1 (3–1)

80 néző. Vezette: Erdélyi T. (Nyilas R., Pallai Zs.)

Nyíracsád: Kelnik D. – Keczán K., Béres Cs., Rostás R. (Horváth M.), Gugg K., Lakatos M., Balogh T. (Árvai Sz.), Csecsődi I. (Varga P.), Verdes E. (Klenik Gy.), Rózsa N., Bilda J. (Antal N.) Edző: Kedves György.

Földes: Horváth Zs. (Pikó M.) – Orsó D., Kiss Z., Sápy B., Szabó I., Bíró B., Király P., Mészáros T., Mező B., Sándor R. (Kovács I.), Vincze N. Edző: Bakonyi János.

Gól: Rostás R.(2), Rózsa N.(2), Gugg K., Balogh T., Bilda J., Varga P., illetve Bíró B. Jók: mindenki Kiállítva: Antal N. Ifi: 3–3.

Kedves György: Végre teljes kerettel játszottunk, és ez meg is látszott az eredményen.