Vármegyei I.

2024.08.17. 22:40

Írjuk be a három pontot, nyomjuk be a törlés gombot! – Lejátszották a vármegye I.-es mérkőzések javát szombaton

Ismét fordulatos és izgalmas mérkőzéseket tartogatott a vármegyei labdarúgó bajnokság e heti fordulója.

Vármegyei I. osztály, 2.forduló

DEAC II - Hajdúnánás FK 2-4(0-1)
100 néző Vezette: Kövér T.(Hajdú I., Czinege T.)

DEAC: Lévai L. - Kelemen Zs., Légrádi M., Ténai D., Zsoldos B.(Almási Z.), Pinczés K., Nagy A.(Kemecsei Cs.), Vincze Á., Víg Zs.(Dari B.), Kónya M., Potornai Á.(Sike F.) Vezetőedző: Balla Imre

Hajdúnánás: Urbán G. - Lőrincz L.(Kiss L.), Varga B., Bencze D., Bohács B., Pelles G., Porkoláb B., Linzenbold Zs., Ujvári Zs.(Szabó T.), Tóth B.(Papp K.), Qurikó M. Vezetőedző: Daróczi Péter

Gól: Pinczés K.(2) ill. Pelles G.(2), Bohács B., Porkoláb B. ; Jók: Pinczés K., Kónya M., Vincze Á. ill. mindenki ; Ifi: 2-0

Balla Imre: A múltheti meccshez képest jól játszottunk, teljesen partnerei voltunk a Nánásnak, de amit hátul hibáztunk, azt teljesen kihasználták. A fejlődés látszik, de a védekezésünkön van még mit javítani!

Daróczi Péter: Gratulálok a csapatnak, szervezetten, nagyon motiváltan játszottunk, mindenki előtt le a kalappal, köszönöm mindenkinek. Az élet által hozta nehéz szituációban mutatkozik meg a csapat ereje! Jobbulást Imónak. Domi és Csaszi a király!

Kabai Meteorit SE - Aqua-General HSE 1-2(0-2)
120 néző Vezette: Szűcs L. (Nagy B., Pintér Á.)

Kaba: Cikkünk elkészültéig az MLSZ Adatbankban nem rögzítették a csapatfelállást.

HSE: Domonkos D - Kónya Cs., Székelyhidi S., Tóth L., Gomes S., Tóth S., Szathmári Zs., Bogár M., Karika B., Jámbor M., Pallai J. Vezetőedző: Szabó László

Gól: Tóth L.(2) ; Jók: senki ill. Kónya M., Domonkos D., Karika B. ; Ifi: -

Tóth Péter: Sajnos a mérkőzést nem úgy kezdtük, ahogy szerettem volna. Az 1. percben gólt kapni, azt gondolom, nem dobja fel a csapatot. Az első félidőben a vendégek akarata érvényesült, keveset volt nálunk a labda, és még akkor is kapkodtunk. Viszont a szünet után egy teljesen más hozzáállásal mentünk ki a pályára. Voltak gólszerzési lehetőségeink. Akkor már jól nézett ki a csapat, ott már volt lelkesedés a fiúk részéről. Gratulálok a vendégcsapatnak, megérdemelt győzelmet szereztek. Mi próbálkozunk, bízom a fiúkban, és remélem, előbb vagy utóbb, de mi is eredményesek leszünk. Furkó Lalinak jobbulást kívánunk!

Szabó László: Írjuk be a három pontot, a meccsel kapcsolatban pedig nyomjuk meg a törlés gombot!

Hajdúböszörményi TE - Hajdúsámson 0-4(0-2)
130 néző Vezette: Kriston T.(Gulyás S., Kiss B.)

Hajdúböszörmény: Aranyi T.(Szekeres Á.)- Juhász N.(Szabó Z.),Zubora T., Bagdi L.(Szikszai A.), Sustyák B., Forgó P.(Mizsei Sz.), Koszta M.(Kovács Á.),Szekeres Á., Csecsődi I., Buglyó A., Puskás B. Vezetőedző: Balogh József

Hajdúsámson: Nagy P. - Tóth B., Nagy I.(Bordás Á.), Virág T.(Gáll F.), Sólyom M.(Kiss L.) Mertin L.. Bartha Z., Szabó I., Nagy J., Szabó P., Éles M.(Tóth B.) Vezetőedző: Tamás Márk

Gól: Virág T., Bartha Z., Nagy J., Kiss L. ; Jók: senki ill. mindenki ; Ifi: 0-7

Balogh József: Sajnos ilyen arányban is megérdemelt volt a vendégek győzelme, gratulálok nekik! Az előző héthez képest volt előrelépés, de még nagyon az út elején járunk. Keményebben kell dolgoznunk, és a hozzáállasunkon is változtatnunk kell.

Tamás Márk: Magabiztosan kezdtük az idegenbeli szezont is! A helyzetek kihasználásán még javítani kell. Összességében jók voltunk. További sok sikert a hazai csapatnak!

Bestrong SC - BUSE 2-2(1-1)
150 néző Vezette: Gálfi F.(Czibere B., Félegyházi V.)

Bestrong: Kovács D. - Áros Cs.(Ferenczi T.), Bucz B.(Gurbai B.),Juhász B., Erdélyi Zs.,(Hegedüs Gy.), Haraszin Zs., Katona Z., Barabás Z., Felföldi L.(Nagy N.),Sallai T.(Orbán A.),Hermann D. Vezetőedző: Kovács Miklós

BUSE: Virányi G. - Sipos R., Korcsmáros B., Magyar Sz., Csordás J., Nagy R., Duró D., Kovács D., Trencsényi J., Jánosi B., Nagy I. Vezetőedző: Szitkó Róbert

Gól: Hermann D., Barabás Z. Ill. Duró D., Csordás J. ; Jók: senki ill. senki ; Ifi: -

Kovács Miklós: Az első félidőben ellenfelünk, a másodikban mi domináltunk. Több meccslabdát is elrontottunk, de összességében reális a döntetlen!

Szitkó Róbert: Az első félidőben óriási fölényben játszottunk és vezetnünk kellett volna. Az ellenfél egy utolsó percben szerzett góllal vissza tudott jönni a mérkőzésbe. A második félidő kiegyenlített játékot hozott és nekünk sikerült egyenlíteni. Összességében reálisnak tartom a döntetlent!

Sárréti DSK - Létavértes SC’97 7-1(4-0)
200 néző Vezette: Szabó P.(Papp N., Faragó F.)

Sárrétudvari: Kiss B. - Kiss Cs., Jenei B.(Fodor N.), Balás V., Kántor T., Vass Á., Balás G., Nagy L.(Kiss N.), Kiss D., Szőke M., Nagy M. Vezetőedző: Szabó Lajos

Létavértes: Meszesán P. - Virág B., Szabó M.(Puskás A.), Zurbó B., Rostás G., Lakatos K., Kontor B.(Rózsa N.), Ujvárosi M., Mázló D., Vida F.(Tóth Cs.), Odunoga I.(Ágoston Á.) Vezetőedző: Árva Barna

Gól: Kántor T.(2), Balás G.(2), Nagy L., Kiss Cs., Fodor N. Ill. Kontor B. ; Jók: mindenki ill. senki ; Ifi:4-3

Szabó Lajos: A mai napon egy jó formában lévő Létavértes látogatott hozzánk. Az előző heti vereség után picit tartottunk ettől a meccstől, de van egy mondás: ijedt embert nagyot üt! A mérkőzés képét látva még így is megérdemelt a győzelmünk. Jövőhétre minden napra jut egy udvari gól! Az első 15 percet nézve nem gondoltuk ezt a nagy arányú győzelmet, mert egy jó csapattal játszottunk, de úgy gondolom, hogy ma a játékosaink felnőttek a feladathoz és bizonyították azt, hogy lehet velünk ebben a bajnokságban is számolni! Sok sikert kívánok a Létának és gratulálok az ifi csapat utolsó perces győzelméhez, de ennyi helyzetet nem szabad kihagyni! A mai győzelmet Lévai Gyuri bácsi felépüléséhez ajánljuk! Hajrá Udvari!

Árva Barna: Sok hibával és gyengén játszottunk a mai napon, és az ellenfél kihasználta ezt a lehetőséget. A fejekben rendet kell tenni!

Balmazújvárosi FC - Bocskai SE 1-0(1-0)
130 néző Vezette: Juhász D.(Gajdics Z., dr. Kiss A.)

Balmazújváros: Csorvási T. - Fehér Z.(Éder B.), Sallai Cs.(Somogyi S.), Rőth A., Drobina M.(Sütő B.), Nagy L.(Rizán Zs.), Csatári D., Galla P., Kerekes B.(Domonkos Sz.), Kovács M., Kovács B.(Rákos B.) Vezetőedző: Kerek Balázs

Bocskai SE: Bányai Cs.(Zsila K.) - Vincze V.(Vértesi D.), Kolompár K., Szabó V., Kolompár Krisztofer, Nagy O., Szarvas L.(Sarkadi M.), Károlyi A., Szabó K., Sándor B.(Kiss T.) Kolompár J. Vezetőedző: Oláh Sándor

Gól: Rőth A. ; Jók: Rőth A., Kovács M., Csatári D., Kovács D. Ill. senki ; Ifi:2-0

Kerek Balázs: Sajnos érezhető volt a szerdai mérkőzés a játékosokon, de becsülettel, nagy akarattal vágtak bele a mai mérkőzésbe. Az első félidő kifejezetten jól sikerült és több lehetőségünk is akadt. Egy szabadrúgás után visszapattanó labdát Rőth András vágott be a kapuba. A második félidő nem úgy sikerült, bár így is akadt volna lehetőség a mérkőzés lezárásához, de a gól a lábakban maradt. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és sok sikert a Vámospércsnek!

Oláh Sándor: A mai meccsen egy góllal jobb volt a hazai csapat.