DVSC II.

2024.09.02. 11:01

Tiszafüreden szenvedett vereséget a kis Loki

Az NB III. Észak-keleti csoportjának 6. fordulóját játszották a hétvégén.

Az Eger szerdai, 4-1 arányú legyőzése után Tiszafüredre látogatott a DVSC II. vasárnap, az NB III. Észak-keleti csoportjának 6. fordulójában – közölte a dvsc.hu. Mint írják, a mérkőzés első félideje nem hozott gólt, a szünet után viszont a hazaiak háromszor is betaláltak, és csak szépíteni sikerült a kis Loki együttesének.

Máté Péter, a DVSC II. vezetőedzője

Máté Péter vezetőedző: Ekkora különbség nem volt a két csapat között, de az egyéni hibáinkat kegyetlenül kihasználta az ellenfél. Elkerülhető gólokat kaptunk, a helyzetkihasználásunkat is javítani kell. Remélem, szerdán a Karcag ellen ismét a szebbik arcunkat mutatjuk.

NB III. Észak-keleti csoport, 6. forduló.
Tiszafüred-DVSC II. 3-1 (0-0).

Tiszafüred, 200 néző. Vezette: Muhari G.

DVSC II.: Engedi – Soroka, Sain (Bökönyi, 68.), Lénárt, Hornyák (Ferenczi B., 91.), Sipos, Mona, Senaga (Egri, 55.), Horváth Z. (Amir, 68.), Shedrach, Kohut. Vezetőedző: Máté Péter.

Gól: Trencsényi (46.), Mácsai (64.), Pap (80.), illetve Shedrach (76.).