Záporoztak a gólok. A vármegyei I. osztályban lejátszották az összes mérkőzést.

Tartogatott szép eredményeket a szombati nap a Vármegye I.-ben

Aqua-General HSE – Egyeki SBSE 8-0 (5-0)

100 néző. Vezette: dr. Kiss Attila (Szilágyi Z., Nagy A.)

HSE: Domonkos D. – Kónya Cs. (Goncalves I.), Székelyhidi S. (Tóth S.), Tóth L., Gomes S., Bordán A. (Fábián P.), Szathmári Zs. (Baranyi L.), Éles Z., Bogár M. (Jámbor M.), Karika B. (Hajdu S.), Pallagi J. (Békési P.). Vezetőedző: Szabó László

Egyek: Magi M. – Révész M. (Ficsor B.), Zsólyomi D. (Len Á.), Kun R. (Len Sz.), Deli G., Tóth Sz., Novinics M., Kardos M. (Szatmári Z.), Kecskés G. (Farkas Z.), Torma S., Csala R. (Marton Z.). Vezetőedző: Farkas Zoltán

Gól: Tóth L. (4), Karika B. (2), Bordán A., Tóth S. Jók: Kónya Cs., Tóth L., Bordán A., Karika B., ill. senki

Szabó László: A gyönyörű unokám születése után a csapatunk remek játékkal kiváló eredményt ért el, így számomra duplán öröm volt a hétvége. Hálás köszönet mindenkinek!

Farkas Zoltán: Agyonvertek minket, mint a múlt szezonban, esélyünk sem volt.

Létavértes SC’97 – Balmazújvárosi FC 0-3 (0-1)

100 néző. Vezette: dr. Bendik T. (Tóth M., dr. Szigeti K.)

Létavértes: Ésik L. – Virág B., Borbély M., Vida F. (Pásztor D.), Zurbó B., Odunoga I., Juhász N. (Ujvárosi M.), Samad A., Mázló D., Szabó M. (Kontor B.), Ali A. Vezetőedző: Árva Barna

Balmazújváros: Csorvási T. – Fehér Z. (Éder B.), Kovács M. (Domán P.), Rákos B. (Láda I.), Sallai CS., Drobina M. (Kocsis J.), Somogyi S., Galla P., Kerekes V. (Szabó Sz.), Harangi N. (Sütő B.), Csatári D. Vezetőedző: Kerek Balázs

Gól: Sallai Cs., Drobina M., Kerekes B. Jók: senki, ill. Sallai Cs., Kovács M. Ifi: 2-6

Árva Barna: Nagyon gyengén játszottunk. Nem volt akarat és alázat a csapatban. Gratulálok az Újvárosnak!

Kerek Balázs: Az első tíz perc után szerencsére felvettük a kesztyűt, és sikerült jól kihasználni a helyzeteinket. Reméljük, az utolsó három mérkőzésen is ilyen szervezetten fogunk játszani!

Hajdúsámson – Monostorpályi SE 4-1 (1-1)

200 néző. Vezette: Forgács K. (Gulyás S., Pál G., Tóth B.)

Hajdúsámson: Nagy P. (Szkirkanics Á.) – Tóth B. (Bartha Z.), Nagy I. (Tóth B.), Virág T. (Kiss L.), Nagy J., Szabó I. (Gáll F.), Sólyom M. (Preg I.), Komjáti D., Bordás Á. (Győri R.), Szabó P., Kónya M. Vezetőedző: Tamás Márk

Monostorpályi: Bákonyi N. – Gyügyei Z. (Bodnár L.), Bojti Á. (Nemes E.), Ménes M., Csörgő K. (Bagi T.), Batta G., Füzfői M., Szabó M. (Erdős B.), Sós D., Bacsó A. (Nyilas Sz.), Szilágyi A. (Rácz Zs.). Vezetőedző: Bereczky Bence

Gól: Nagy I., Bordás Á., Sólyom M., Győri R., ill. Gyügyei Z. Jók: mindenki, ill. senki

Tamás Márk: Egy igazi rangadón sikerült nyerni. Igazán jó hangulatú mérkőzésen sikerült itthon tartani a három pontot. További sok sikert a vendég csapatnak! Hajrá Sámson!

Bereczky Bence: Dekoncentráltak voltunk, így mezőnyben hiába játszottunk jobban hajszálnyival az ellenfelünknél, pontrúgások után megvertek minket és megérdemelten tartották otthon a három pontot. Hét éve vagyok edző, de sosem vettem a bátorságot, hogy az ellenfél játékosának odaszóljak a kispadról. Szerénység tekintetében van még hova fejlődnie a hazai mesternek.

Hajdúnánás FK – Nyíradony VVTK 3-1 (1-0)

100 néző. Vezette: Nazsa T. (Vékony T., Szűcs D.)

Hajdúnánás: Csapó B. – Lőrincz L., Bencze D. (Lakatos N.), Tóth B. (Varga B.), Pelles G., Papp N., Papp K., Ujvári Zs. (Linzenbold Zs.), Porkoláb B., Bohács B. (Szilágyi P.), Pelles D. Vezetőedző: Daróczi Péter

Nyíradony: Rácz T. – Gyurina J. (Gabella J.), Perényi R., Nagy K., Bacskai A., Szabó B., Bara M., Németi M., Halász Z., Debreceni R. (Szórádi Á.), Ignáth T. Játékosedző: Halász Zoltán

Gól: Újvári Zs., Papp K., Pelles G., ill. Szabó B. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 2-3

Daróczi Péter: Gratulálok a csapatnak! Megérdemelt győzelmet arattunk hazai pályán.

Halász Zoltán: A jelenleg rendelkezésre álló játékoskerettel, a héten mutatott hozzáállással és ezzel a csapatmorállal, sajnos örülnünk kell ennek az eredménynek, ami egyébként ránk nézve hízelgő.

Bocskai SE – Sárréti DSK 6-2 (1-1)

100 néző. Vezette: Muszka Z. (Vasziliu T., Győri L.)

Bocskai: Szabó A. – Vincze V. (Vértesi D.), Nagy N., Kolompár K., Kolompár Krisztofer, Nagy O., Medve M., Szabó K. (Nánási D.), Szarvas L. (Sándor B.), Vértesi N. (Sarkadi M.), Kolompár J. Vezetőedző: Oláh Sándor

Sárrétudvari: Kiss B. – Szabó T. (Jenei B.), Balás V., Kántor T., Vass Á., Hári B. (Németh Z.), Nagy L., Kiss D., Bacsó A., Nagy M., Szőke M. Vezetőedző: Szabó Lajos

Gól: Kolompár K. (3.), Kolompár Krisztofer (2), Sándor B., ill. Kántor T., Balás V. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 0-2

Oláh Sándor: Egy gyenge első félidő után a második félidőben feljavultunk, és jól kihasználtuk az emberelőnyünket.

Szabó Lajos: A mai napon nagy reményekkel érkeztünk Vámospércsre. Jól is indult a mérkőzés, megszereztük a vezetést. Egy eladott labda után sajnos a belső védőnk kézzel blokkolt egy kapuba tartó labdát, ami után a kiállítás sorsára jutott. Kapusunk a büntetőt hárította, de sajnos az első félidő hosszabbításába egyenlített ellenfelünk, így rossz szájízzel vonultunk szünetre. A második félidőben is szerettük volna ezt a mérkőzést a magunk javára fordítani, az emberhátrány ellenére is, de sajnos a második, harmadik kapott gólunk, ami után teljesen összeomlottunk. Meggyőződésem szerint ilyen éles helyzetekben kellene a rutinos játékosoknak vállára venni a csapatot, ami elmaradt. Van még hátra három nehéz mérkőzésünk, amire rendezzük sorainkat. Ma rá kellett jönnünk arra, hogy tipikus belső védő nélkül nem lehet ezt a játékot eredményesen játszani. Gratulálunk Vámospércsnek, még ilyen arányban is megérdemelten győztek. Minden elismerésem az ifi csapatnak a begyűjtött három ponthoz, innen már csak fölfelé lesz, Hajrá Udvari!

Kabai Meteorit SE – Hajdúböszörményi TE 0-1 (0-0)

90 néző. Vezette: Varga F. (Rácz T., Pécsi G.)

Kaba: Molnár T. – Molnár Cs., Plókai G. (Varga B.), Kovács M., Furkó L., Oláh S. (Fehér A.), Nagy J., Balogh T. (Szmáhin D.), Domonkos D., Szőke Cs., Tóth P. Vezetőedző: id. Tóth Péter

Hajdúböszörmény: Szekeres Á. - Papp P. (Szabó Z.), Zubora T., Csecsődi I., Somogyi O., Sustyák B., Forgó P., Hódos B. (Szikszai A.), Szekeres Á., Buglyó I., Kovács R. Vezetőedző: Balogh József

Gól: Kovács R. Jók: Tóth P., ill. mindenki Ifi: 4-3

Tóth Péter: Lélektelen játék, borzalmas hozzáállás.

Balogh József: Az első félidőben nagyon tetszett a csapat játéka. Igazából a gólig jól futballoztunk. A gól után teljesen magunkra húztuk az ellenfelet, ami majdnem megbosszulta magát. Nagy akarattal és fegyelmezetten játszott a csapat, így minden dicséretet megérdemelnek a srácok!

BUSE – Téglás VSE 2-2 (2-1)

80 néző. Vezette: Kövér T. (Papp Á., Félegyházi V.)

BUSE: Virányi G. – Trencsényi J., Jánosi B. (Sipos R.), Magyar Sz., Csordás J., Alimán J., Nagy R., Duró D. (Békési D.), Ertsey Zs., Ékes G., Spitzmüller L. Vezetőedző: Szitkó Róbert

Téglás: Csizmár K. – Dufla D. (Dudás I.), Beszeda M., Szabó G., Sigér S. (Hevesi F.), Bulyáki B., Kremniczki F., Lovas R., Dobi K., Gyönyörű T., Csapó A. Vezetőedző: Babicz Tamás

Gól: Magyar Sz., Spitzmüller L., ill. Kremniczki F., Csapó A. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 0-1

Szitkó Róbert később nyilatkozik.

Babicz Tamás: Ma nagyot küzdöttek a srácok. Fordulatos mérkőzésen, úgy érzem, mi közelebb álltunk a győzelemhez a helyzetek alapján. Sok sikert kívánunk a sportszerű BUSE-nak.