Megye II.

2021.11.20. 19:22

„Csak a kapott gólok száma volt kérdéses”

Tizenhárom góllal ütötte ki a Nagyhegyest a Bestrong SC csapata szombaton a megye II.-es labdarúgó bajnokság őszi zárófordulójában.

Tamási 20181202 Labdarúgás 2018 Megyei bajnokság Tamási Tolna Fotó: Mártonfai Dénes Nemzeti Sport

Fotó: illusztráció / Nemzeti Sport-archív

Nagyhegyes SC – Bestrong SC 0–13 (0–6)

50 néző. Vezette: Lévai Z. (Vasziliu T., Sovány L.)

Nagyhegyes: Eszenyi L. – Tóth I., Bajusz R., Oláh S., Farkas Á., Hajdu A., Bodnár M., Karalyos R., Bácsi Á., Kocsis D., Magyar L. Edző: Magyar Lajos

Debrecen: Dudás Cs. (Vida D,) – Lénárt P., Rizán Zs. (Rácsai L.), Madar Cs., Bartók P., Molnár Z., Radványi R., Magyar A., Dede B., Tóth Z., Brehószki B. (Katona Z.). Edző: Köstner Tamás

Gól: Brehószki B., Madar Cs., Bartók P., Tóth Z., Molnár Z. (5), Rizán Zs. (2), Lénárt P. (2). Jók: Kocsis D., illetve mindenki. Ifi: 2–1

Magyar Lajos: Jó néhány alapemberem hiányzása miatt a mezőny legjobb csapata ellen az eddigi leggyengébb felállásban léptünk pályára. Ezért csak a kapott gólok száma volt kérdéses. Mostanra már az is kiderült.

Köstner Tamás: Mindkét felnőtt csapatunk az élen várja a tavaszi folytatást. Utánpótlás csapataink is jól szerepeltek, taglétszámunk egyre nő. Úgy érzem, hogy szépen felhelyeztük magunkat a megyei futball térképére.

Nagyrábé Petőfi SK – Báránd KSE 2–1 (1–1)

100 néző. Vezette: Hajdú I. (Katona L., Pintér Á.)

Nagyrábé: Bilincsi Zs. – Burka A., Kiss B., Szőke M., Kolompár D., Szabados M. (Szutor T.), Ötvös S., Mészáros I., Nagy Cs. (Tóth B.), Balogh Cs. (Kaszás Z.), Kovács A. Edző: Bende Tibor

Báránd: Nagy Z. – Rostás D., Bodnár I., Sanyó I., Török Zs., Ispán J., Bodó L., Kiss T., Farkas R. (Bodnár P.), Kovács A., Orbán L. Edző: Bodó Lajos

Gól: Szabados M., Kiss B. illetve Bodó L. Jók: senki, illetve mindenki. Kiállítva: Ispán J. Ifi: 3–2

Bende Tibor: Minden tiszteletem azoké a sportszakembereké, akik a megyei labdarúgásban évek, évtizedek óta minden hétvégén jelen vannak. Hétről hétre olyan szituációkkal találja szembe magát az ember, amelyeket edzőképzésen sem lehet oktatni. Gratulálok az ifi csapatom nagyszerű győzelméhez és a felnőtt csapatnak is, mert nagy nehezen kiszenvedtük.

Bodó Lajos: A kiegyenlített első játékrészt követően a második félidőben a jobb erőállapotban lévő hazaiak a maguk javára tudták fordítani a mérkőzést. Gratulálok a Nagyrábé csapatának, és nagyon büszke vagyok saját csapatomra is, mert úgy gondolom, hogy mi mindent megtettünk a jó eredmény eléréséért.

ESBE – Földes KSE 2–1 (2–0)

50 néző. Vezette: Gyarmati I. (Búzás A., Molnár L.)

Ebes: Molnár B. (Kovács I.) – Fodor N., Csizi R., Kovács B., Árva D., Bodogán Z. (Forgó A.), Andirkó I., Galgóczi P., Balás G., Sándor R., Fodor S. Edző: Kovács Imre

Földes: Horváth Zs. – Rusznyák Zs. (Kállai A.), Kiss Z., Bakonyi J. (Oláh Sz.), Bíró B., Orsó A. (Papp K.), Bernáth I., Illés J. (Móda G.), Vincze N., Karmazsin Z., Papp B. (Kemecsei B.). Edző: Mező Bence

Gól: Bodogán Z., Balás G. illetve Oláh Sz. Jók: mindenki, illetve Papp B., Kiss Z., Karmazsin Z., Bakonyi J.

Kovács Imre: A győzelmet nem kell megmagyarázni, nem igazán szép játékkal, de hoztuk a három pontot. Forgó Attilának gratulálunk a felnőtt csapatban való bemutatkozásához! Köszönjük szépen az egész éves támogatást a polgármesteri hivatalnak, az elnökségnek és minden támogatónak! További sok sikert a Földes csapatának! Áldott, békés karácsonyi ünnepeket kívánunk mindenkinek és boldog új évet!

Mező Bence: Ordító helyzetek maradtak ki mindkét oldalon, de a második félidő alapján rászolgáltunk volna az egy pontra.

Konyári SE – Nádudvari SE 1–0 (0–0)

Vezette: Zámbó T. (Sápi Cs., Vékony T.)

Konyár: Nógrádi I. – Taricska G., Czibere D., Csuka Zs., Farkas T., Tóth L., Czibere B., Lakatos G. (Orbán A.), Erdelics T., Tamási G., Tamási S. Edző: Czibere Tibor

Nádudvar: Sallai J. (Tóth S.) – Szabó T., Székely Z., Cseke Zs., Balás V., Nagy S. (Jakab L.), Hirzics L., Makula E., Czidor R., Komáromi B., Nagy G. Edző: Gere Csaba

Gól: Lakatos G. Jók: mindenki, illetve senki. Kiállítva: Taricska G. illetve Komáromi B. Ifi: félbeszakadt 1–8-nál

Czibere Tibor: Mindkét csapat nagy iramot diktált a mérkőzésen. A kapuk nem nagyon forogtak veszélyben. A második félidő elején egy szép egyéni akció végén sikerült megszereznünk a három pontot érő győztes gólt.

Gere Csaba: Alacsony színvonalú, itt is, ott is rengeteg szabálytalansággal tűzdelt mérkőzés volt, igazi helyzet nélkül. Szünet után bealudtunk, az első percben kaptuk a gólt. Mindent megtettünk az egyenlítésért, de meddő volt a fölényünk, veszélytelenek voltunk a kapura. Egyedüli örvendetes tény az U19-es csapat száz százalékos teljesítménye. Minden labdarúgásban dolgozónak jó pihenést, eredményes téli felkészülést kívánok!