haon-sportoldal

2007.12.15. 14:56

DKSE - Komló online közvetítés

<p>Utoljára láthatták pályán a DKSE legénységét ebben az esztendőben: Kovács Mihály csapata a férfi kézilabda NB I. rájátszásának felsőházi nyitányán, szombaton délután 15 órától a Komló csapatát fogadta a Hódosban.</p>

VÉGEREDMÉNY

DKSE - KOMLÓ: 33-28

További részletek hamarosan!

Végeredmény: a végén kisebb kapaszkodások borzolták a nézők idegeit, a felek pedig kiegyeztek 33-28-as debreceni sikerben.

55. perc: jókora előnyének felét eltékozolta a hazai csapat, mely különösen támadásban vett nagyon vissza.

50. perc: a biztos vezetés tudatában kiengedett a DKSE, így szépíteni tudott Komló csapata.

43. perc: a különbség továbbra is egy "gombóc", ezért Kovács Mihály sorra veti be a kispadosokat is.

37. perc: állva hagyta ellenfelét a hazai együttes. Az eredmény pedig már kezd megalázó lenni Komló csapata számára.

35. perc: a DKSE ott folytatta, ahol az első félidőben abbahagyta.

A félidőben az állás 19-13 a DKSE javára, amely mind védekezésben, mind támadásban is ellenfele feje fölé nőtt.

26. perc: paprikás a hangulat. Egy perc alatt négyen is büntető padra ültek.

23. perc: Rédei  elkezdte a gólgyártást, Pereverzia továbbra is remekel. Így már 6 gól az előny. (15-9)

18. perc: nem adja magát könnyen a Komló, ezért kifejezetten jó a meccs!

13. perc: Pereverzia szenzációsan véd, ennek köszönhetően már jelentős az előny!

8. perc:  emberhátrányban két gólra növelte előnyét a Debrecen! (5-3)

5. perc: eddig kiegyeníletett a játék.