Vármegye II.

2024.09.15. 22:04

Súlyos sérülés árnyékolta be a Bestrong II. és a Konyári SE összecsapását

Egy meccset játszották a negyedik fordulóban a vármegyei II. osztály vasárnapi játéknapján.

Egy mérkőzést játszottak vasárnap

Labdarúgó vármegyei II. osztály, Déli csoport, 4. forduló

Bestrong II. - Konyári SE 2-2 (1-1)

80 néző. Vezette: Puskás Z. (Félegyházi Z., Tóth Á.)

Bestrong: Dudás Cs. - Lénárt P., Magyar P. (Ardelán P.), Nagy A. (Piros A.), Magi L. (Nagy Á.), Molnár M., Novák Á., Radványi R., Magyar A. (Kang J.), Ignáth S. (dr.Valóczki J.), Bartók P. (Dobi N.). Játékosedző: Novák Ádám

Konyár: Nógrádi I. - Seres T., Czibere D., Csuka Zs., Erdelics T., Nagy L., Tóth L. (Guba Zs.), Czibere B. (Hadházi T.), Urbán P., Lakatos G., Tamási G. Vezetőedző: Czibere Tibor

Gól: Molnár M., Lénárt P., ill. Czibere B., Lakatos G. Jók: mindenki, ill. mindenki. Ifi: 10-1

Novák Ádám: Jól kezdtük a mérkőzést, sikerült a vezetést is megszerezni! Sajnos egy súlyos sérülés beárnyékolta a játékot. Ezúton is mihamarabbi felépülését kívánunk Sanyinak! Ezután kizökkent a csapat a ritmusból és egyenlített ellenfelünk. Szerencsére a második félidőben vissza tudtuk venni a vezetést, azonban nem tudtunk higgadtak maradni a végjátékban. Összességében igazságos döntetlen született. Várunk vissza Sanyi! Hajrá BeStrong!

Czibere Tibor: Egy rendkívül jó iramú küzdelmes mérkőzést láthattak a kilátogató nézők. Két jó csapat küzdelme igazságos döntetlent hozott. Mihamarabbi felépülést szeretnénk kívánni a hazaiak súlyosan megsérült játékosának!