[liveticker name="haon-live-dvsc-teva-vs-puskas-akademia-2014-08-09-szombat-2030"]

Debrecen, V.: Fábián M., (Varga Zs., Varga G.).

DVSC-TEVA: Poleksic, Zsidai, Bouadla, Morozov, Brkovic, Bódi, Varga, Tisza, Korhut, Kulcsár, Jovanovic. Vezetőedző: Kondás Elemér.

Puskás Akadémia FC: Danilovic, Szélesi, Vaszicsku, Tamás, Spandler, Czvitkovics, Szakály, Tóth, Papp, Denkovic, Lencse. Vezetőedző: Benczés Miklós.

Gólszerző: Zsidai a 34. (1-0) és a 89. (2-0) percben.

Sárga lap: Vaszicsku az 54. és Jovanovic az 58. percben.

Kiállítás: -.

Csere: Bouadla helyett Vadnai, Papp helyett Polonkai, Czvitkovics helyett Tischler a félidőben. Vaszicsku helyett Kelic az 58., Tisza helyett Sidibe az 59., Kulcsár helyett Seydi a 90+1. percben.

Bizonyítani akarnak itt is, ott is

Debrecen - Van rá esély, hogy szombaton pályára lépjen a sérülésből visszatérő Kulcsár Tamás.

A DKV ismét a drukkerek alá dolgozik

Debrecen - 2014. augusztus 9-én szombaton 20 óra 30 perctől a DVSC-TEVA - Puskás Akadémia bajnoki labdarúgó mérkőzéshez kapcsolódóan az 1-es villamosok 18.30 és 20.30 között, valamint 22.00 és 23 óra között 4-6 percenként indulnak a Nagyállomásról.

Ön szerint mi lesz a DVSC - Puskás Akadémia mérkőzés végeredménye?

Debrecen - A hétvégén már a harmadik fordulóba lép az OTP Bank Liga küzdelemsorozata, ahol a Loki jelenleg egy döntetlennel és egy vereséggel a tizenkettedik helyen szerénykedik. Szombaton az őket egy pozícióval megelőző Puskás Akadémia ellen szerezhetik meg idei első győzelmüket. Ön mit tippel a meccs végeredményére?

Fehérbe öltöznek

Debrecen - A debreceni szervezett szurkolói csoportok a szombati, Felcsút elleni mérkőzésen – csatlakozva a 14 hazai klub szurkolói által támogatott akcióhoz – fehér felsőben fognak megjelenni.