2014.10.19. 18:08

Ismét nyert a Monostorpályi

Hajdú-Bihar - A megyei első osztály 10. fordulójának vasárnapi játéknapján a Monostorpályi csapata idegenben tudta legyűrni a Derecske együttesét. A másik három mérkőzésen a Balmazújvárosnak, a Téglásnak és a Hosszúpályinak termett babér.

Derecske–Monostorpályi 2–4 (2–2)

100 néző, vezette: Tóth Sz. (Gréz B., Hornyik M.)

Derecske: Csekő D. – Gyöngyösi N. (Csatári Sz.), Török Sz., Kiss G., Halász A., Juhos L., Papp R., Bálint T., Csizmadia Cs., Török I., Dorogi Gy. Edző: Török Sándor.

Monostorpályi: Dukát P. – Nyilas Sz., Gyöngy T., Tömöri L., Tapoti J., Kőnig A. (Kecskés J.), Kun Á. (Apagyi R.), Gyügyei Z., Takács G. (Száraz Á.), Bodnár I. (Bodnár L.), Pataki E. (Gáll F.). Edző: Ludánszki István.

Gól: Csizmadia Cs., Dorogi Gy., illetve Bodnár I. (2), Pataki E. (2). Jók: senki, illetve Nyilas Sz., Pataki E., Bodnár I. Ifi: 11–0.

Török Sándor: – Később nyilatkozik.

Ludánszki István: – Az első félidei kiegyenlített játék és gólváltás után a második játékrész elején szerzett két találatot biztosan tartva megérdemelten nyertünk. Gratulálok a fiúknak!

Téglás–Nyíradony 1–0 (1–0)

170 néző, vezette: Török Z. (Percze Zs., Vasziliu T.)

Téglás: Kiss L. – Pelles T., Nagy J., Csapó A., Deák D., Kovács T., Kiss J., Danó Zs. (Lovas M.), Kapusi J., Kolozsi G. (Hadházi D.), Bánfi Zs. (Tahóczki S.). Edző: Szabó Imre.

Nyíradony: Kerezsi T. – Szabó T., Takács A., Vajda T., Szilágyi Z., Illés J., Mercs J., Béke F., Gyurina J. (Rácz F.), Lukács L. (Mezei M.), Bíró P. Edző: Orosz János.

Gól: Bánfi Zs. Jók: Kapusi J., Kiss J., Kovács T., Deák D., Csapó A., illetve senki. Ifi: 6–3.

Szabó Imre: – Nagy küzdelem folyt mezőnyben hamar megszerzett gólunk után. Helyzetek alig-alig adódtak, remélem, nem túlzás kijelenteni, hogy ennyivel jobbak voltunk.

Orosz János: – Lélektelenül, akaratgyengén ha holnapig játszunk, se rúgunk gólt.

Hajdúnánás–Balmazújváros 1–3 (1–1)

50 néző, vezette: Tatár I. (Zámbó T., Katona D.)

Hajdúnánás: Imrő L. – Csiszár Sz. (Kiss A.), Tímári G., Oláh T. (Dávid T.), Fábri D., Kántor T., Csiszár I. (Félegyházi Z.), Csatári D. (Jóna G.), Fábián Sz. (Szemán P.), Kovács M., Fodor T. Edző: Daróczi Péter.

Balmazújváros: Csobán I. – Zabos F., Vaszilkó A., Éder G., Posta L. (Abdulmaati I.), Tóth Z., Vincze Cs. (Nagy D.), Koroknai N. (Szűcs Z.), Bozsányi T., Posta N. (Bodnár M.), Szabó B. (Jókai T.). Edző: Poczetnyik Csaba.

Gól: Csatári D., illetve Bozsányi T. (2), Szabó B. Jók: Fodor T., Csatári D., Tímári G., Imrő L., illetve Bozsányi T., Tóth Z., Vaszilkó A. Ifi: 3–0.

Daróczi Péter: – A múlt heti totális összeomlást követően úgy éreztem, a csapat mentálisan átérezte e mérkőzés fontosságát. Az első félidőben nagyon sok ziccert kihagyva, jól játszottunk, majd a második játékrész elején egy öt perces rövidzárlatot a vendégek könyörtelenül kihasználtak, ami megpecsételte sorsunkat. Remélhetőleg a továbbiakban is ez a hozzáállás fogja jellemzi játékunkat. Gratulálok a Balmazújvárosnak!

Poczetnyik Csaba: – Az első húsz percet megúsztuk egy góllal, utána kiegyenlítettebb lett a játék és megérdemeltük az egyenlítést. A második félidőben aztán két gyors találattal eldöntöttük a mérkőzést. Semleges néző számára szórakoztató meccset játszott a két csapat.

Hosszúpályi–Polgár 6–3 (4–3)

100 néző, vezette: Szűcs L. (Áncsán Gy., Jánvári T.)

Hosszúpályi: Sallai J. (Szegedi Sz.) – Balogh J., Debreceni Zs., Horogh F., Lakatos I., Lakatos N. (Duró G.), Lakatos T. (Tamás M.), Lakatos Zs., Patka J., Zabiák P. (Rostás K.), Varga D. Edző: Selyem Nándor.

Polgár: Sipos N. – Nagy L., Pöstényi I., Rácz J., Rézműves R. (Rontó D.), Dobó V., Szajevics P., Csorba T., Bene L., Polonkai L., Hágen B. Edző: Antal József.

Gól: Balogh J., Lakatos T., Varga D., Lakatos I. (3), illetve Pöstényi I., Csorba T. (2). Jók: Patka J., Lakatos I., Varga D., illetve Csorba T. Ifi: 7–2.

Selyem Nándor: – Ezt is megértük! Reméljük, jövő vasárnap is sikerrel vesszük az akadályt, nehéz mérkőzés előtt állunk.

Antal József: – Később nyilatkozik.