Vármegye II.

2024.09.07. 23:03

„Annyira nyerni akartunk, hogy a végén kikaptunk”

Egy meccs kivételével az összeset lejátszották a harmadik fordulóban a vármegyei II. osztály szombati játéknapján.

Egy kivételével minden meccset szombaton játszották le a vármegye II. 3. fordulójában

Labdarúgó vármegyei II. osztály, Északi csoport, 3. forduló

Nyírábrány - Hajdúhadházi FK 1-1 (1-0)

120 néző. Vezette: Sovány L. (Sütő J., Tóth Á.)

Nyírábrány: Küzmös E. - Debreceni J., Török P., Kiss R., Pintye P., Furó Zs., Gerghel E., Sándor L., Küzmös A. (Madar T.), Küzmös Gy. (Turcsán J.), Tóth Cs. Vezetőedző: id. Küzmös Gy.

Hajdúhadház: Török L. - Balogh I., Horváth A., Lakatos Sz., Rostás M. (Lakatos J.), Baktai L., Dávid T., Gergely D., Takács G. (Molnár D.), Nagy I., Berecz Zs. Játékosedző: Nagy István Zsombor

Gól: Balogh I.(ög), ill. Horváth A. Jók: senki, ill. senki. Ifi: 1-5

Küzmös György később nyilatkozik.

Nagy István Zsombor: Kegyetlen talajú pályán, igazságos döntetlen született. Az első félidőben a hazai csapatnak volt több lehetősége, a másodikban nekünk, annak viszont örülök, hogy nem estünk össze és volt esélyünk a győzelemre!

Tiszacsege - Polgár VSE 5-4 (4-0)

100 néző. Vezette: Pál G. (Zurbó S., Marinka M.)

Tiszacsege: Csőke F. (Budai B.) - Nagy Á. (Répási Gy.), Csernik J., Nagy L. (Kiss M.), Vénig A., Simon Z., Jecs J., Kovács A., Csurgó Á., Kiss M., Simon N. Vezetőedző: Simon Zoltán

Polgár: Csomós D. - Bolgár D., Váradi Gy., Farkas S. (Pálinkás P.), Száraz Á., Cserés L. (Teslér M.), Mészáros T.. Kádas K., Erős K., Puzsár A., Rontó R. Vezetőedző: Antal József

Gól: Simon N.(2), Csernik J., Simon Z., Kovács A., ill. Száraz Á., Bolgár D., Mészáros T., Erős K. Jók: mindenki, ill. mindenki. Ifi: 2-0

Simon Zoltán: Két ellentétes félidő! Nem érdemeltünk ma győzelmet, de nyertünk, és ebből is tanulnunk kell! Nem szabad kiengednünk, ez a mai mérkőzés is jó példa volt erre!

Antal József: Annyira nyerni akartunk, hogy a végén kikaptunk. Gratulálok a csapatomnak, ez a helyes irány!

Ebesi SBKE - Józsa SE 0-2 (0-0)

100 néző. Vezette: Vasziliu T. (Kovács R., Árva A.)

Ebes: Kerekréti G. - Almási A., Árva D., Bartha G., Gál B., Kiss D., Szabó D., Andirkó I., Horváth Sz., Ulveczki M. (Máté I.), Gyöngy T. Vezetőedző: Leiter Bálint

Józsa: Tóth Cs. - Papp R., Balogh T., Csernyánszky B., Uri M., Iványi D. (Boros J.), Bardi Á., Dezső M. (Szilágyi Sz.), Szathmári Zs., Gál Sz. (Hamvas E.), Fekete L. (Szabó O.). Vezetőedző: Szabó Mátyás

Gól: Csernyánszky B., Balogh T. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 0-12

Leiter Bálint: Tudtuk, hogy nehéz dolgunk lesz itthon Józsa ellen, próbáltunk itthon pontot, pontokat tartani, de hiába küzdöttünk, gólt nem tudtunk ma szerezni. Jobbulást kívánok Juhász Benedeknek, a megsérült ifista játékosunknak. Hajrá Ebes!

Szabó Mátyás: Sajnos a mai mérkőzés nem tükrözte azt, amit tudunk, nagyon kapkodó volt a játékunk, és nem sikerültek a dolgok. Ennek ellenére sikerült elhoznunk a 6 pontot. Sok sikert az Ebesnek!

Hajdúdorog SE - Nyírmártonfalva SE 3-2 (2-1)

100 néző. Vezette: Király A. (Csurgó G., Kovács Zs.)

Hajdúdorog: Kompár G. - Papp L., Kacsó E., Dálnoki Zs., Szilágyi B., Anga A. (Juhász T.), Gyúró L. (Oláh T.), Kompár B., Sándor P., Pogácsás J., Kiss L. Játékosedző: Dálnoki Zsolt

Nyírmártonfalva: Fekete S. - Szemán B., Kiss G. (Terdik Cs.), Tóth T., Mike I., Borók Sz. (Kövér M.), Fekete K. (Sándor H.), Szemán Be., Terdik R., Kiss I., Konyári S. (Havrilla I.). Játékosedző: Konyári Sándor

Gól: Dálnoki Zs., Gyúró L., Szilágyi B., ill. Tóth T., Terdik R. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 6-3

Dálnoki Zsolt: A nehéz kezdeti körülmények után sikerült hoznunk egy olyan szintet, amivel az egész szezonban sikeresek lehetünk! Gratulálok az egész csapatnak a hozzáálláshoz és a mai produkcióhoz!

Konyári Sándor: Néha kettőt vagy többet is vissza kell lépni, hogy utána érdemben is előre tudjunk haladni. A visszalépés megvolt, lassan, sok munkával meglesz az fellendülés is.

Labdarúgó vármegyei II. osztály, Déli csoport, 3. forduló

Nagyrábé Petőfi SK - Blondy FC Esztár 2-0 (1-0)

120 néző. Vezette: Vékony T. (Félegyházi Z., Pete A.)

Nagyrábé: Sarkadi F. - Balogh Cs., Mezei P. (Szilágyi T.), Szabó A., Nyerges B., Mohácsi A. (Nagy R.), Juhász F., Nagy J., Diószegi G., Balogh R., Kocsis Z. Vezetőedző: Nyerges Imre

Esztár: Balogh I. - Mándi L., Sóvágó S., Papp I., Makula U., Pellei E., Mezei K., Nagy P., Halász B., Lantos T., Bence I. Vezetőedző: Vajas Vera

Gól: Balogh Cs., Balogh R. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 3-2

Nyerges Imre: Büszke vagyok a csapatra, sikerült talpra állítani a srácokat a múltheti vereség után, büszke vagyok a helytállásért, remélem fel tudunk pörögni a következő meccsen is. Külön köszönet Sarkadi Ferencnek, hogy vállalta a kapus posztot, és köszönöm minden játékosnak a mai munkát, külön dicsérem az ifit is, amiért ők is nyertek, hajrá Rábé!

Vajas Vera: Jó lett volna cserélni!

Földes KSE - Báránd KSE 0-1 (0-1)

100 néző. Vezette: Szilágyi Z. (Czibere B., Szakály M.)

Földes: Horváth Zs. - Kiss T., Ákos Zs. (Kaszonyi M.), Sárközi L. (Tóth S.), Károlyi N., Faragó Gy., Balogh M., Rostás D., Tóth L., Rusznyák Zs. (Bíró B.), Pocsai G. Vezetőedző: Bodó Lajos

Báránd: Tóth S. - Varga M., Szabó B., Csóka G., Horváth Á., Futó D., Molnár B. (Killy Z.), Orsó D., Nagy Z., Rozsik K., Pánti Z.(Mester J.). Vezetőedző: Fülöp András

Gól: Molnár B. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 1-2

Bodó Lajos: Egy mérsékelt első félidőt egy kicsit jobb második követett, de ez sem volt elég a pontszerzésünkhöz. Gratulálok a bárándi csapatnak, nagyon örömteli, hogy Bíró Barna játékosunk hosszú sérüléséből jó játékkal tért vissza. Hosszú a bajnokság, van még időnk rendezni a sorokat! Hajrá Földes!

Fülöp András: Megint saját magunknak tettük nehézzé a meccset. Be kell rúgni a helyzeteket az első félidőben és akkor le van zárva a mérkőzés. Amíg ez nem történik meg, addig izgulni kell, mint most a 95. percig. Gratulálok a csapatnak. Megvan a várva várt győzelem! Folytatás Nagyhegyesen!

Püspökladányi LE - NSC Nagyhegyes 5-0(3-0)

120 néző. Vezette: Gálfi F. (Farkas B., Béres K.)

Püspökladány: Eszenyi V. - Nagy B., Simon N., Makula A. (Pinczés D.), Kolompár A., Németh M. (Horváth I.), Tóth A. (Berde M.), Szabó G. (Juhász K.), Nagy J. (Mester M.), Gurbai J., Nagy V. (Balogh T.). Vezetőedző: Szabó Máté

Nagyhegyes: Marton A. - Tóth Z., Radics R., Félegyházi V., Hegedüs T., Kovács I., Géber G., Domán P., Rapcsák L., Kun M., Vágner F. Vezetőedző: Koroknai Dávid

Gól: Szabó G., Gurbai J., Németh M., Kolompár A., Horváth I. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 6-0

Szabó Máté: Teljes mértékben érvényesült az akaratunk a mai mérkőzésen, amit megbeszéltünk, kivittük a pályára, helyzetkihasználásban még azért van hiányérzetem. Külön öröm, hogy Kolompár András góllal ünnepelte a 17. születésnapját.

Koroknai Dávid később nyilatkozik.

Konyári SE - Nádudvari SE 0-0(0-0)

120 néző. Vezette: Gajdics Z. (Katona L., Török Z.)

Konyár: Cseh I. - Czibere D. (Pintér B.), Csuka Zs., Seres T. (Hadházi T.), Tóth L., Tamási G., Varga D., Nagy L. (Lakatos G.), Tamási S. (Guba Zs.), Czibere B. (Erdelics T.), Varga Sz. Vezetőedző: Czibere Tibor

Nádudvar: Nagy P. - Kiss L. (Horváth L.), Bojtor P., Horváth R., Nagy M., Ludman S. (Varga D.) Szőllősi B., Kovács L., Petrusz P., Czidor R. (Kiss T.), Bodnár N. Vezetőedző: Gere Csaba

Jók: senki, ill. senki. Ifi: 1-3

Czibere Tibor: Igazságos eredmény született a mai mérkőzésen.

Gere Csaba: Meccs előtt Czibu barátommal megbeszéltük, hogy játsszunk egy közönségszórakoztató 3-3-as meccset. Hát… Nem az lett. Bármelyik csapat nyerhetett volna, de mi több mint egy félidőt tíz emberrel játszottunk, úgyhogy nagyobb gratula a csapatomnak!