szon-sportoldal

2007.12.07. 19:25

NYKSE-meccs élőben!

<p>Tatabánya - Az NYKSE kézilabdacsapata Tatabányán zárta a bajnokág első szakaszát. <FONT color="#ff0000">A mérkőzés eseményeiről portálunkon élőben beszámoltunk 18 órától!</FONT></p>

19:24:Tatabánya

19:16: Négy és fél perccel a vége előtt 27–14 a házigazda javára, az utóbbi nyíregyházi gólt Rácz Róbert dobta. Édesapja, Rácz Sándor pedig időt kért.

19:11: 24–13 az állás a Tatabánya az állás az 53. percben. Vasas Tamás megszerezte élete első NB I-es gólját, majd nyomban duplázott is.

19:03: 23–10-re vezet a Tatabánya a második játékrész derekán, Pisák és Rácz az újabb nyíregyházi gólszerző.

18:57: A 40. percben 19–8 az állás, az újabb nyíregyházi gólt is Dancs Miklós szerezte.

18:50: A második félidőből eddig eltelt négy percet „megnyerte” az NYKSE, hiszen Rácz Róbert és Dancs Miklós góljaira csak egy felelet érkezett. 16–7 az állás.

18:37:TatabányaPulay GábornyíregyháziNYKSELeipzig

18:34: 14–5 az állás két perccel az első félidő vége előtt, vagyis utóbbi jelentkezésünk óta nem sikerült gólt szereznie az NYKSE-nek.

18:29: A 23. percben járva 12–5-re vezet a Tatabánya, az NYKSE ötödik találatát is Pisák szerezte.

18:24: A 19. percben 10–4-re módosult az állás, a vendégek újabb találatát a jobbszélső Pisák Tibor szerezte.

18:18: Megugrottak a hazaiak, kontrákból szerzett gólokkal 7–3-ra vezetnek, a nyíregyháziak nem találják a nyitott védelem elleni ellenszert. A 16. percben járunk.

18:13: 3–3 az eredmény a 11. percben. Eddig rendre a vendégcsapat vezetett, Farkas után Rácz és Oláh is betalált már.

18:06: A találkozó első gólját a vendégek játékosa, Farkas Roland szerezte, az 5. percben 1–1 az állás.

18:01: Elkezdődött a mérkőzés, mintegy 400 néző figyeli a fejleményeket.

Az ifjúságiak találkozóját a nyíregyháziak nyerték 36–35-re.