Helyi sport

2024.09.02. 15:10

A DVSC több tehetségét is kölcsönben játszatja a másodosztályban

Erdélyi, Nwachukwu, Batai, Cibla, Takács és Gyenti is pályára lépett.

Ismert, hogy a DVSC a több játéklehetőség és az NB II-ben való fejlődés érdekében több fiatal játékosát is kölcsönben játszatja a másodosztályban – emlékeztet a dvsc.hu. Mint írják, tehetségeik továbbra is fontos szerepet játszanak, a BVSC-ben a kapus Erdélyi Benedekék 2-2-es döntetlent értek el Békéscsabán, David Nwachukwu kezdőként a 67. percig volt a pályán, őt a gólpasszt adó Batai Tamás váltotta.

Cibla Flórián az első perctől pályán volt a Honvéd ellen
Forrás: dvsc.hu

A Mezőkövesd együttesében Cibla Flórián (a képen) az első perctől a pályán volt a Honvéd ellen (1-2), Takács Bence a 83. percben állt be, míg Gyenti Kristóf a Békéscsaba színeiben kezdőként az első félidőt töltötte a gyepen.