Vármegye II.

2 órája

„Azt hittük, labdarúgó-mérkőzésre érkeztünk, ehelyett gladiátorképzőben találtuk magunkat”

Egy mérkőzés híján teljes volt a 6. forduló. Ez történt a vármegye II.-ben szombaton.

Összesen 8 meccset játszottak szombaton a vármegye II.-ben

Forrás: Illusztráció / Nemzeti Sport-archív

Fotó: Földi D. Attila

Vármegyei II. osztály, Északi csoport, 6. forduló

Tiszacsege - Hajdúdorog SE 2-1 (0-1)

80 néző. Vezette: Gajdics Z. (Árva A., Magó B.).

Tiszacsege: Csőke F. - Balázs Z., Kiss M., Vénig A., Simon Z., Jecs J., Kovács A., Csurgó Á., Draveczky L. (Török Á.), Simon N., Répási Gy. Vezetőedző: Simon Zoltán.

Hajdúdorog: Kompár G. - Papp L. (Anga A.), Dálnoki Zs., Szilágyi B., Gyúró L., Kompár B., Kiss L., Tóth K., Dálnoki L. (Kacsó E.), Sándor P. (Juhász T.), Mondok D. Játékosedző: Dálnoki Zsolt.

Gól: Répási Gy. (2), Tóth K. Jók: Répási Gy., ill. senki. Ifi: 5-3.

Simon Zoltán: Egy küzdelmes mérkőzésen a második félidei játékunkkal, úgy gondolom, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak!

Dálnoki Zsolt: Egy döntetlenszagú mérkőzésen a hazai csapat talán egy picit jobban akarta a győzelmet, így sajnos nem sikerült pontot szereznünk.

Ebesi SBKE - Nyírábrány 0-1 (0-1)

100 néző. Vezette: Csiszár K. (Bíró Á., Piskóczi L.).

Ebes: Kálmán N. - Csizi R., Kiss D., Katona I. (Szabó M.), Almási A. (Máté I.), Árva D. (Bartha G.), Ötvös S. (Ocskó G.), Szabó D. (Borúzs T.), Kuntz D., Andirkó I., Gyöngy T. (Dézsi Á.). Vezetőedző: Leiter Bálint.

Nyírábrány: Küzmös E. - Debreceni J., Török P., Kiss R., Furó Zs., Sándor L., Klein I., Küzmös A., Küzmös Gy., Pádár M., Tóth Cs. Játékosedző: id. Küzmös György.

Gól: id. Küzmös Gy. Jók: senki, ill. senki

Leiter Bálint: A mai mérkőzésen jobb volt a csapat hozzáállása, mint az előző fordulóban, ám a helyzetkialakításunk és a helyzetkihasználásunk nagyon gyenge volt. A vendégek gólját szó szerint összehoztuk nekik, ezt követően volt nemi mezőnyfölény a második játékrészben, de ha reggelig játszunk, akkor sem tudtunk volna gólt rúgni.

id. Küzmös György: Ma úgy gondolom, két azonos képességű csapat találkozott, aki kicsit jobban akarta a győzelmet, és jobban alkalmazkodott a pályaviszonyokhoz, az nyert. Gratulálok annak a tizenkét játékosnak, aki ma itt volt. Szeretném kiemelni a játékvezetői hármas munkáját, ritka jól végezték a munkájukat, gratulálok nekik! További sok sikert az Ebesnek!

Polgár VSE - Nyírmártonfalva SE 5-1 (3-0)

60 néző. Vezette: Czibere B. (Szentesi D., Czinege T.)

Polgár: Csomós D. - Bolgár D., Vankó Z. (Tóth K.), Váradi Gy. (Antal J.), Száraz Á., Rontó R. (Teslér M.), Reszegi L. (Pálinkás P.), Tóth D. (Papp G.), Kádas K., Puzsár A., Harsányi M. Játékosedző: Antal József.

Nyírmártonfalva: Fekete S. - Szemán B., Havrilla I., Kiss G. (Kövér M.), Tóth T., Sándor H. (Terdik Cs.), Szemán N. (Fekete K.), Szemán T., Terdik R., Kiss I., Konyári S. Játékosedző: Konyári Sándor.

Gól: Száraz Á. (3), Pálinkás P., Rontó R., ill. Fekete K.

Jók: mindenki, ill. mindenki. Ifi: 9-1.

Antal József: Egy nagyon jó, kombinatív, szép focit játszó Nyírmártonfalvát sikerült két vállra fektetnünk.

Konyári Sándor: Nem tudom ma elmarasztalni a csapatot. Hihetetlenül hangzik, de támadtunk, támadtunk becsülettel, de nagyon nem volt szerencsénk a befejezéseknél. A hazaiaknak pedig szó szerint minden összejött. Meglátásom szerint a polgári kapus volt ma a mezőny legjobbja, a leggyengébbről meg nem érdemes szót se ejteni.

Hajdúhadházi FK - Görbeházi KSE 5-3 (3-1)

70 néző. Vezette: Vasziliu T. (Szűcs D., dr. Kozma M.).

Hajdúhadház: Török L. - Balogh I., Baktai L., Horváth A., Lakatos Sz., Vadász Cs. (Lakatos Á.), Rostás M. (Lakatos J.), Berecz Zs. (Dávid T.), Takács G. (Molnár D.), Gergely D., Nagy I. (Nagy M.). Játékosedző: Nagy István Zsombor.

Görbeháza: Agócs R. - Toronyai L., Hajdú R., Siket R. (Szilágyi K.), Szabó I., Félegyházi Z., Fábián Sz., Ilyés Z., Siket Gy. (Lakatos T.), Pók D., Csőke K. Vezetőedző: Szolnoki Attila.

Gól: Horváth A., Lakatos Sz., Berecz Zs., Takács G., Nagy M. Jók; mindenki. Ifi: 5-0.

Nagy István Zsombor: Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz, és nem a tabellát néztük. Az első félidőben el is dönthettük volna a meccset, mert jól játszottunk, a második félidő elején kicsit belealudtunk, de remek hajrával viszonylag egyértelműen nyertünk.

Szolnoki Attila: Bő egy éve, mint minden csapat életében, nálunk is eljött az az időszak, amikor szembesülnünk kellett olyan problémákkal, amikre nagyon nehéz megoldást találni. Dolgozunk rajta, tudjuk, mit vállaltunk, sportemberek vagyunk. A kudarc ugyanolyan része az életünknek, mint a siker. Természetesen helyén kell tudni kezelni. A mai mérkőzésen gratulálok csapatomnak, rászolgáltunk a győzelemre.

Püspökladányi LE - Konyári SE 3-0 (1-0)

70 néző. Vezette: Hetrovics R. (Sütő J., Pete A.).

Püspökladány: Kunkli Z. - Tőke T., Balogh T. (Nagy B.), Mester M. (Horváth I.), Tóth A. (Nagy V.), Kolompár A., Németh M. (Nagy J.), Daróczi D., Makula A., Kovács B. (Simon N.), Gurbai J. (Szabó B.) Vezetőedző: Szabó Máté.

Konyár: Farkas T. - Seres T., Czibere D., Csuka Zs., Nagy L., Varga Sz., Tóth L. (Bácsi B.), Czibere B. (Varga D.), Erdelics T. (Guba Zs.), Tamási G., Hadházi T. Vezetőedző: Czibere Tibor.

Gól: Gurbai J., Nagy V., Kolompár A. Jók: Kolompár A., ill. senki. Ifi: 1-1.

Szabó Máté: Az első félidőben nem úgy alakultak a dolgok, ahogy terveztük, ellenfelünk rendkívül szervezetten és tudatosan futballozott, majd a 42. percben 0-0-s állásnál emberhátrányba kerültünk. Ezt követően viszont megnyertük a mérkőzést 3-0-ra, ami óriási teljesítmény. Gratulálok a srácoknak!

Czibere Tibor: Azt hittük, labdarúgó-mérkőzésre érkeztünk, ehelyett gladiátorképzőben találtuk magunkat.

Derecskei LSE - Nagyrábé Petőfi SK 2-0 (1-0)

50 néző. Vezette: Puskás Z. (Papp Á., Hajdu B.).

Derecske: Somogyi B. - Berán B., Fekete Sz., Horváth G., Budai B. (Pilcsuk L.), Nyeste D. (Magyar B.), Csizmadia Cs. (Fekete B.), Makula Cs. (Szabó A.), Kovács B., Husi Gy., Papp R. (Juhász Cs.). Vezetőedző: Benedek Barna.

Nagyrábé: Bende I. (Sarkadi F.) - Diószegi G., Mohácsi A., Balogh R., Nyerges B., Balogg Cs., Juhász F., Szabó A., Szabó M. (Nagy R.), Kordás J., Sztojka A. (Nagy J.). Vezetőedző: Nyerges Imre.

Gól: Nyeste D., Csizmadia Cs. Jók: mindenki, ill. senki. Ifi: 2-3.

Benedek Barna később nyilatkozik.

Nyerges Imre: Ez nem volt babazsúr! A játékvezető próbálta kordában tartani a mérkőzést. Ennél több kell, hogy egy ilyen ellenfél ellen eredményesen is tudjunk fellépni. Szonyának mielőbbi jobbulást!

NSC Nagyhegyes - Nádudvari SE 0-1 (0-0)

60 néző. Vezette: Muszka Z. (Török Z., Darányi A.).

Nagyhegyes: Marton A. - Tóth Z., Erdős Z., Félegyházi V., Hegedüs T., Papp G., Rapcsák L. (Kovács I.), Pokrócz Gy. (Pál B.), Hegedüs I., Domán P., Vágner F. Vezetőedző: Koroknai Dávid.

Nádudvar: Nagy P. - Bojtor P., Horváth R., Cseke Zs., Székely Z., Bodnár N., Ludman S., Petrusz P. (Kiss L.), Czidor R. (Varga D.), Szathmári Z., Szőllősi B. Vezetőedző: Gere Csaba.

Gól: Czidor R. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 1-0.

Koroknai Dávid később nyilatkozik.

Gere Csaba: Nem volt valami nagy színvonala a mérkőzésnek, de az eső áztatta pályán mindkét csapat sokat tett a három pont begyűjtéséért. Nekünk volt több helyzetünk, amikből a meccs végén egyet értékesíteni is tudtunk.

Földes KSE - Blondy FC Esztár 1-2 (1-2)

70 néző. Vezette: László J. (Nagy R., Nagy Zs.).

Földes: Horváth Zs. - Kiss T., Sárközi L. (Fecskovics I.), Kaszonyi M. (Ákos Zs.), Károlyi N., Faragó Gy., Balogh M., Tóth L., Nedeczky Á. (Bíró B.), Pocsai G., Novák L. Vezetőedző: Bodó Lajos.

Esztár: Balogh I. - Mándi L., Sóvágó S. (Nagy P.), Kun I., Makula U., Pellei E. (Papp I.), Tótb J., Nagy P., Horváth Á., Lantos T., Mező L. Vezetőedző: Vajas Vera.

Gól: Faragó Gy. ill. Mező L., Tóth J. Jók: senki, ill. mindenki.

Bodó Lajos később nyilatkozik.

Vajas Vera: Egyelőre ez egy icipici bors, de bors. Jó felállás, kitartás, akarat, szép játék. A második félidőre ebből már kevesebb maradt, de kit érdekel. 12 perc alatt lezajlott a meccs.

A tabella: vármegye II., Déli csoport

1. Püspökladányi LE 6 5 1 0 16-3 16
  2. Derecskei LSE 6 4 0 2 10-10 12
  3. Bestrong SC II 5 3 1 1 20-5 10
  4. Nádudvari SE 6 3 1 2 16-14 10
  5. Nagyrábé Petőfi SK 6 3 0 3 9-15 9
  6. Blondy FC Esztár 6 2 1 3 14-10 7
  7. Földes KSE 6 2 1 3 9-13 7