NB III., Észak-keleti csoport

2024.08.09. 14:28

Megkezdte bajnoki szereplését a DVSC II.

Haon.hu

Miután az első fordulós, Karcag elleni mérkőzését későbbre halasztották, szerdán, a 2. körben kezdte meg bajnoki szereplését a DVSC II. – közölte a klub honlapja. Mint írják, az NB III-as csapat Hatvan együttesét fogadta a Dóczy utcai egyetemi sporttelepen.

Az első félidőben a vendégek szereztek vezetést, és ezt a szünetig nem sikerült kiegyenlíteni. A második játékrészben viszont összejött még a fordítás is (2-1), ám a végjáték a vendégeké volt (2-3), így ezúttal nem sikerült pontot szerezni. Folytatás vasárnap Salgótarjánban.

NB III., Észak-keleti csoport, 2. forduló.

DVSC II.-FC Hatvan 2-3 (0-1).

Debrecen, 200 néző. Vezette: Sándor Cs.

DVSC II.: Pálfi – Soroka, Patai (Horváth Z., 33.), Lénárt G., Hornyák, Tercza, Polozhyi (Sipos, 81.), Perpék (Bökönyi, 46.), Shedrach, Kohut (Sain, 63.), Egri. Vezetőedző: Máté Péter.

Gól: Szabó (öngól, 70.), Shedrach (74.), illetve Mundi (13.), Bartos (81.), Nagy Zs. (88.).