Vármegye II.

2 órája

„Bemutattuk, hogyan kell mezőnyfölényt játszva kikapni!”

Egy mérkőzés híján teljes volt a 7. forduló. Ez történt a vármegye II.-ben szombaton.

Küzdelem a Nádudvar-Derecske meccsen

Forrás: Marján László

Vármegyei II. osztály, Északi csoport, 7. forduló

Nyírábrány - Tiszacsege 1-3 (1-1)

70 néző. Vezette: Hetrovics R. (Nagy R., Nedeczky Zs.)

Nyírábrány: Küzmös E. - Török P., Kiss R., Pintye P., (Debreceni J.), Furó Zs. (Turcsán J.), Gerghel E. (Király B.), Sándor L., Klein I., Küzmös A., Küzmös Gy., Tóth Cs. (Pádár M.). Játékosedző: Küzmös György

Tiszacsege: Csőke F. - Kiss M., (Nagy L.), Csernik J. (Draveczky L.), Vénig A. (Csorba T.), Simon Z., Jecs J., Kovács A., Csurgó Á., Simon N., Répási Gy., Gréz K. (Nagy Á.). Vezetőedző: Simon Zoltán

Gól: Furó Zs., ill. Kovács A., Simon N., Csorba T. Jók: senki, ill. mindenki. Ifi: 3-3

Küzmös György: Úgy gondolom, hogy egy bajnokaspiráns csapat ellen 50 percig partiban voltunk, sajnos utána a sérülések és a fáradtság miatt cserélnem kellet,t és ez meg is látszott a csapaton. Úgy érzem, egyre kisebb a lemaradásunk az élcsapatokkal szemben, és ez bizakodásra ad okot. Mindemellett gratulálok Csegének és a csapatomnak is, mert nagyot küzdöttünk egymásért! Nincs olyan hosszú, hogy vége ne legyen, el fog jönni a mi időnk!

Simon Zoltán: Tudtuk, hogy nehéz meccsre számíthatunk. A második félidőre jól, motiváltan jöttünk ki, és ennek meg is lett az eredménye! Hiányérzetem azért van, mert több helyzetet nem váltottunk gólra! Gratulálok a csapatnak! Sok sikert a szimpatikus testvércsapatunknak!

Görbeházi KSE - Polgár VSE 0-2 (0-1)

70 néző. Vezette: Piskóczi L. (Zurbó S., dr. Kozma M.)

Görbeháza: Szilágyi K. - Toronyai L., Tóth A., Hajdú R. (Szilágyi Sz.), Szabó I., Fábián Sz. (Sebők A.), Ilyés Z. (Siket R.), Félegyházi Z., Pók D., Csőke K., Siket Gy. (Kiss K.). Vezetőedző: Szolnoki Attila

Polgár: Csomós D. - Puzsár A., Bolgár D., Vankó Z., Váradi Gy. (Teslér M.), Farkas S. (Pálinkás P.), Harsányi M., Cserés L., Antal J., Kádas K., Száraz Á. Játékosedző: Antal József

Gól: Száraz Á.(2). Jók: mindenki, ill. mindenki

Szolnoki Attila: A nehéz helyzet ellenére meg kell dicsérnem a csapatot, jól játszottunk, küzdöttünk, megvoltak a lehetőségeink a pontszerzéshez. De a futball örök törvénye, gól nélkül nem lehet mérkőzést nyerni, így a Polgár győzelme teljesen megérdemelt!

Antal József: Igazi szomszédvári rangadó volt, de azt gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk!

Józsa SE - Nyírmártonfalva SE 2-0 (0-0)

70 néző. Vezette: Hajdú I. (Szima B., Papp N.)

Józsa: Tóth Cs. - Papp R., Balogh T., Molnár Z. (Szilágyi Sz.), Uri M. (Boros J.), Takács I. (Fekete L.), Dezső M., Szathmári Zs. (Iványi D.), Hamvas E., Iványi Á., Gál Sz. (Csernyánszky B.). Vezetőedző: Szabó Mátyás

Nyírmártonfalva: Fekete S. - Szemán B., Havrilla I., Kiss G., Kövér M. (Terdik Cs.), Szemán N., Terdik R., Szemán T., Szemán Be., Sándor H., Kiss I. Játékosedző: Konyári Sándor

Gól: Iványi D., Dezső M. Jók: mindenki, ill. Havrilla I. Ifi: 12-1

Szabó Mátyás: Nagyon nehéz hétről-hétre fent tartani a tüzet! Egy gyenge második félidő után sikerült váltunk és itthon tartanunk a három pontot. Gratulálok az ifi és a felnőtt csapatomnak is! Csak így tovább az elkezdett úton!

Konyári Sándor: Ha valami elfárad, nem szabad szakadásig erőltetni!

Hajdúdorog SE - Hajdúhadházi FK 3-1 (1-1)

90 néző. Vezette: Piskóczi Zs. (Félegyházi V., Harsányi D.)

Hajdúdorog: Kompár G. - Papp L., Dálnoki Zs., Szilágyi B., Mondok D., Anga A. (Gyúró L.), Kiss L .(Balogh A.), Kompár B., Percze N. (Sándor J.), Tóth K., Dálnoki L. (Kacsó E.). Játékosedző: Dálnoki Zsolt

Hajdúhadház: Török L. - Balogh I., Baktai L., Takács G. (Lakatos Á.), Horváth A., Gergely D., Lakatos Sz. (Nagy M.), Berecz Zs. (Rézműves M.), Lakatos J. (Lakatos L.), Nagy I. (Molnár D.), Rostás M. (Dávid T.). Játékosedző: Nagy István Zsombor

Gól: Kompár B.(2), Dálnoki Zs., ill. Takács G. Jók: mindenki, ill. senki

Dálnoki Zsolt: Egy nehezen kicsikart hazai győzelmet arattunk. Kicsit paprikás hangulatú lett a meccs vége, de összességében azt gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk.

Nagy István Zsombor: Azt még elfogadom, hogy egy mérkőzés, ami 14 órára van kiírva, az 25 perccel később kezdődik, de viszont azt már nem, hogy a mérkőzések szükséges kellékeivel nem lehet semmilyen szinten sem kommunikálni, egy kicsit többnek érzik magukat, mint ez a szint! A mérkőzéssel kapcsolatosan döntő hibákat vétettek, de ettől függetlenül a két csapat jó mérkőzést játszott egymással.

Vármegyei II. osztály, Déli csoport, 7. forduló

Nagyrábé Petőfi SK - Bestrong SC II 3-2 (1-1)

80 néző. Vezette: László J. (Jóni T., Török Cs.)

Nagyrábé: Bende I. - Kovács A., Mohácsi A., Nyerges B., Bereczki G. (Nagy J.), Balogh Cs., Szilágyi T. (Balogh R.), Szabó A., Juhász F. (Nagy R.), Kordás J. (Mezei P.), Kocsis Z .(Sztojka A.). Vezetőedző: Nyerges Imre

Bestrong II.: Kovács D. - Lénárt P. (Dobi N.), Demeter Á., Molnár M., Novák Á., Radványi R., Magyar A. (Fehér S.), Piros A., Tar G., Bartók P., Kang J. Játékosedző: Novák Ádám

Gól: Szilágyi T., Balogh R., Nagy R., ill. Molnár M., Bartók P. Jók: mindenki, ill. Bartók P.

Nyerges Imre: Szoros meccsen, emberhátrányból is sikerült győznünk. Igazi csapatmunka volt, mindenki odatette magát rendesen, ezt szeretném látni a következő meccseken is!

Novák Ádám: Bemutattuk, hogyan kell mezőnyfölényt játszva kikapni! Nem fér bele egy meccsen 5-6 ziccert plusz egy tizenegyest kihagyni. Az első félidőben le kellett volna zárnunk a meccset, ami nem történt meg. A következő meccsre kell tekinteni és tanulni ebből! A Nagyrábé csapatának további sok sikert kívánok! Hajrá BeStrong!

Blondy FC Esztár - Nagyhegyes SC 6-3 (3-2)

80 néző. Vezette: Szilágyi Z. (Tóth M., Béres K.)

Esztár: Balogh I. - Mándi L., Sóvágó S. (Nagy P.), Kun I., Makula U., Pellei E., Tóth J., Lantos T., Nagy P., Halász B., Szilágyi Cs. Vezetőedző: Vajas Vera

Nagyhegyes: Marton A. - Tóth Z., Balogh R., Félegyházi V., Hegedüs T., Kovács I., Papp G., Pál B., Domán P., Rapcsák L., Vágner F. Vezetőedző: Koroknai Dávid

Gól: Szilágyi Cs. (2), Pellei E. (2), Nagy P., Mándi L., ill. Kovács I., Balogh R., Félegyházi V. Jók: mindenki, ill. mindenki

Vajas Vera: A kis öröm is öröm. Fincsi paprikás krumpli, fincsi kamikaze, fincsi szüreti bál. Soha rosszabb szombati napot! Boldog, jó étvágyat mindenkinek!

Koroknai Dávi később nyilatkozik.

Nádudvari SE - Derecskei LSE 3-2 (2-0)

80 néző. Vezette: Pál G. (Katona L., Pintér Á.)

Nádudvar: Nagy P. - Szőllősi B. (Kocsis G.), Bojtor P., Szathmári Z. (Székely Z.), Horváth A., Horváth R., Ludman S. (Tóth R.), Bodnár N., Kiss T. (Kovács L.), Czidor R. (Cseke Zs.), Petrusz P. Vezetőedző: Gere Csaba

Derecske: Somogyi B. - Berán B., Kiss S., Horváth G., Nyeste D. (Kovács L.), Csizmadia Cs., Makula Cs., Pilcsuk L. (Kaszás Z.), Fekete B. (Juhász Cs.), Husi Gy., Papp R. (Makula V.). Vezetőedző: Benedek Barna

Gól: Bojtor P., Ludman S., Kovács L., ill. Berán B., Csizmadia Cs. Jók: mindenki, ill. senki

Gere Csaba: Fiataljaink megint kitettek magukért. Az első félidőben 2:0-nál meccslabdánk volt, nem tudtunk élni vele, ezzel szemben a második elején elaludtunk és kiegyenlített a vendég csapat. Utána ki-ki meccs lett, érezhető volt, aki gólt rúg, az viszi is a három pontot. Ezek újfent mi voltunk, bár ehhez az utolsó percben kellett a kapusunk szenzációs védése is.

Benedek Barna később nyilatkozik.

Konyári SE - Földes KSE 2-2 (0-1)

80 néző. Vezette: Zámbó T. (Szentesi D., Pete A.)

Konyár: Nógrádi I. - Seres T. (Czibere D.), Csuka Zs., Hadházi T. (Guba Zs.), Varga Sz., Tóth L., Czibere B. (Farkas T.), Urbán P., Lakatos G., Erdelics T. (Bácsi B.), Tamási G. Vezetőedző: Czibere Tibor

Földes: Horváth Zs. - Kiss T., Ugrai A. (Kaszonyi M.), Károlyi N., Faragó Gy., Vincze N., Balogh M. (Fecskovics I.), Rostás D., Tóth L., Pocsai G., Baranyi S. Vezetőedző: Bodó Lajos

Gól: Lakatos G., Farkas T., ill. Ugrai A., Rostás D. Jók: senki, ill. senki. Ifi: 2-0

Czibere Tibor: Igazságos döntetlen született a mai mérkőzésen. Mindkét csapat gólra törően játszott és ebből egy kiváló mérkőzés kerekedett ki. Gratulálok az ellenfélnek és Bodó Lali barátomnak!

Bodó Lajos: Sportszerű mérkőzésen mindkét csapat a győzelemre törekedett, de végül igazságos döntetlen született. Kicsit bosszús vagyok, mert ellenfelünk az egyenlítő gólját a 90.percben szerezte. Fel a fejjel, megyünk tovább és szerzünk még pontokat.

A tabella: vármegye II., Déli csoport

1. Püspökladányi LE 6 5 0 1 16-3 16

2. Bestrong SC II 7 4 1 2 25-8 13

3. Nádudvari SE 7 4 1 2 19-16 13

4. Derecskei LSE 7 4 0 3 12-13 12

5. Nagyrábé Petőfi SK 7 4 0 3 12-17 12

6. Blondy FC Esztár 7 3 1 3 20-13 10

7. Földes KSE 7 2 2 3 11-15 8